Autorius: direktorius

Kai lietuvių ekipažai sėkmingai skrodžia Pietų Amerikos dykumas, o Dakaro karštinė sprogdina haipometrus, viskas ko mums reikia – Dakaro žaidimas, kurį mums įspūdingu kinematografiniu klipu žada Bigmoon Entertainment ir jų leidėjas Deep Silver.

Ar galime tikėti vidutiniškos WRC serijos outsourcer’ių galimybėmis rinkai pasiūlyti kokybišką Dakaro patirtį? Tikriausiai ne, bet ar norime – be abejo taip, nes Dakaro ralis yra natūralus lenktynių open-world’as – čia nereikia kurti fiktyvių lenktynių skersai JAV ar dar bala žino kur. Dakaras lenktynių žaidimui kaip Pasaulinis karas šaudyklei – susimauti galimybės ribotos ir tiesiogiai susijusios su kūrėjo kompetencija, kurios Bigmoon atveju galbūt kiek ir trūksta.

Portugalijoje įsikūrusi Bigmoon Entertainment yra nedidelė žaidimų kūrimo kompanija ir Dakar 18 bus pirmasis tokios didelės apimties, kokybės ir lūkesčių projektas. Visa informacija apie žaidimą yra šis video anonsas ir jame išsakyti teiginiai. Ar bus jame Lietuvos ekipažai? Ar bus Spintires įkvėpto kapanojimosi ir amortizatorių keitimo? Ar bus smėlio audros? Padangomis besidalinantis Vaidotas Žala? Sužinosime jau netrukus.

Dakar 18 pasirodys PS4, Xbox One ir PC platformoms #soon (Bigmoon garbės žodis).