Autorius: Dievo Rezimas

Lietuviškojo gamedev’o ašis, tinklalapis www.gamedev.lt tradiciškai siekia išrinkti geriausią metų lietuvišką žaidimą. Po tam tikrų techninių nesklandumų, kai buvo šiek tiek “nulūžęs” rinkimų puslapis, problemos išsisprendė ir pirmasis rinkimų etapas pajudėjo. Šiuo metu  kūrėjai skatinami siūlyti per praėjusius metus sukurtus žaidimus, kad vėlesniame etape komisija ir gamedev.lt bendruomenės nariai galėtų išrinkti metų geriausią.

Geriausio metų žaidimo projektas siekia į vieną vietą surinkti lietuvių per metus sukurtus žaidimus, kad kiekvienas tuo besidomintis galėtų juos lengvai rast, bei išsiaiškinti, kurie žaidimai yra geriausi, kokios vyraujančios tendencijos šioje srityje ir, aišku, skatinti ir motyvuoti jaunus žaidimų kūrėjus.

Metų žaidimas 2010 - TLNW

Tuo pačiu rinkimai tai priemonė populiarinti žaidimų kūrimą, supažindinti plačiąją visuomenę su Lietuvos žaidimų kūrėjų darbais. Tad visus jaunus, senus, talentingus pradedančiuosius ir veteranus, per 2011-uosius sukūrusius bent vieną žaidimą, kviečiame siųsti savo paraiškas ir pasirodyti Lietuvai. Mes iš savo patirties žinome, kad Lietuvos žaidimų kūrėjai yra labai kuklūs slapukai. Pasirodykit, po velnių!

Žaidimus galite siūlyti iki sausio 27 dienos. Balsavimas vyks nuo sausio 30 iki vasario dvyliktos, na o geriausias Lietuvos 2011-ųjų metų žaidimas bus paskelbtas sensualiausią metų dieną – vasario 14.

Metų žaidimo autorius ar komanda bus apdovanoti originaliu prizu.

Rinkimų puslapis internete: http://2011.gamedev.lt/

 

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!