lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija ir Nordcurrent kviečia į trečiąjį susitikimą, šįkart paskirtą kompiuterinęs grafikos ir skaitmeninių iliustracijų temai.

Jau rytoj, birželio 6 dieną, Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija ir Nordcurrent kviečia į trečiąjį susitikimą, šįkart paskirtą kompiuterinęs grafikos ir skaitmeninių iliustracijų temai. Dalyvavimas visiškai nemokamas, tuo tarpu informacija, kuria dalinsis renginio pranešėjai – tiesiog neįkainojama!

Renginyje kalba:

* Aleksandr Kirilenko: Freelance or Studio job – what it’s ultimately all about (EN). Pranešėją pristato Kūrybiškos Europos Biuras / Creative Europe Desk LT MEDIA Office. Autoriaus darbus galite pamatyti čia: https://www.artstation.com/aleks_kirilenko

* Darius Kalinauskas: How not to fail at art tests (EN). Daugiau apie šį autorių ir jo darbus galite skaityti GeekPropaganda straipsnyje “Darius Kalinauskas: Nuo Vilniaus iki MARVEL!”.

* Vilius Petrauskas: Doing movies VS games – perspective of a concept artist (EN). Šį autorių jūs taip pat puikiai žinote iš jo darbų:


Iš karto po renginio visi kartu keliausime pabendrauti “Anticafe” lounge-bar’e. Nepraleiskite progos gyvai susipažinti su įspūdingais skaitmeninio pasaulio kūrėjais!

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!