Šis išskirtinis komiksų apžvalgininkas tikrai nusipelnė jūsų dėmesio!

You can find this in ENGLISH right here.


Komiksai ir estetinis malonumas: du vienas nuo kito neatskiriami dalykai, džiuginantys kiekvieną komiksų gerbėją, o galbūt net ir tapę priežastimi įsitraukti į spalvingą grafinės literatūros pasaulį… Juk tinkama grafika sudaro tokią didelę dalį geros komikso istorijos! Senasis posakis “nespręsk apie knygą iš viršelio” čia išties neturi jokios prasmės.

Apie tai, kad estetinis malonumas komiksų pasaulyje turi didelę vertę supranta ir Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantis video turinio kūrėjas Alex, besislepiantis po slapyvardžiu THE DELUXE EDITION. Jei esate užkietėjęs komiksų gerbėjas, galbūt jau ir pats atradote šį išskirtinį komiksų bei kolekcinių figūrėlių apžvalgomis garsėjantį Youtube kanalą: čia, reikia nuspėti, kaip reikiant paplonindamas savo piniginę video autorius demonstruoja savo kolekcinius leidinius ir apžvelginėja jų turinį.

Rodos, niekuo nesiskiria nuo bet kurio kito komiksų apžvalgininko, ar ne?
Išties, nepaisant prabangios kolekcijos, kurią paprasčiausiai ne visi gali sau leisti, The Deluxe Edition kanalo kūrėjas išsiskiria iki ašarų aukštos estetinės kokybės video gamyba ir komiksų pristatymu. Įsitinkinkite patys:


The Deluxe Edition neaplenkė ir tokios naujienos, kaip šiandien (!) visame pasaulyje pasirodantis Detective Comics #1000:

Na, o bene didžiausią dėmesį Alex’as skiria kolekcinių komiksų rinkinių bei Omnibus’ų apžvalgoms (dievaži, Alexai, kaip tu už visą tai išsimoki?!):

Ypatingai gražus mums pasirodė ir šis Dark Knights: Metal pristatymas:

Daugybę kitų šio autoriaus pažvalgų galite rasti jo Youtube Kanale.


Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!