Uff! Taip, taip, GeekPropaganda šią savaitę reiškėsi kaip niekad kukliai, tačiau ne be priežasties: buvome super-ekstra-moto-grafo užsiėmę ir penktadienį, kartu su KuroNeko.lt, atidarėme naują geek-tematikos parduotuvę Vilniaus centre! Daugiau apie tai galite sužinoti šiame straipsnyje, na, o kol kas trumpai apžvelkime svarbiausias naujienas, kurios driokstelėjo per atidarymo savaitę.


DC Comics

Komiksų pasaulyje pagaliau apsireiškė aršiai anonsuotos DC komiksų serijos “DCeased” bei “The Last Knight on Earth”. Pastarosios pirmąjį numerį jau galima iš anksto užsisakyti GeekShop.lt parduotuvėje. Dar viena S.Snyder Batman’o istorija užmes akį į tai, kas būtų, jei visa Tamsos Riterio istorija tebūtų viena didelė iliuzija, vykstanti psichiatrinės ligoninės palatoje.

Tuo tarpu, jei dar nespėjote įsigyti pirmojo “DCeased” numerio, tačiau vis tik planuojate skaityti šią seriją, nesijaudinkite – pirmasis numeris nebuvo perdėm įspūdingas ir tesudėliojo kelis taškus ant pagrindinių event’o aplinkybių, kurios ir taip buvo ganėtinai aiškios dar prieš pasirodant serijai. Ar verta skaityti? Taip, tačiau nieko neprarasite, jei pirmąjį numerį įsigysite kiek vėliau, kartu su antruoju.


Game of Thrones

Apie pagaliau pasibaigusį “Game of Thrones” aštuntąjį sezoną bei nuvyliantį jo finalą kalba… visi. Per greitai, be pagrindo ar tiesiog neprasmingai išsivysčiusiais personažais bei siužeto vingiais nepatenkinti žiūrovai galiausiai ėmė šaipytis iš serialo, užtvindydami internetą pašiepiančiais meme‘ais ir pasipiktinimo žinutėmis. Negana to, seriale pasimatė kaip niekad daug techninių klaidų, savotiškai daug pasakančių apie galbūt skubotą ar ne iki galo atsakingą kūrėjų požiūrį į paskutinio sezono produkciją. Daugiausiai naujienų apie šį serialą šiandien rašo KaunoZinios.lt.


Žaidimų naujienos

Kaip ir kiekvieną savaitę, praėjusį savaitgalį pasirodė nauja “Žaismo DNR” laida su mūsų mylimu Vaidu Mikelsku. Šįkart į koridorių persikėlęs žaidimų naujienų apžvalgininkas papasakojo apie Minecraft pergalę žaidimų industrijoje, žinomų frančizių plėtinius į (ne)tikėtas sferas, E3 supančius gandus ir kitas žaidimų naujienas.


Kitos Naujienos

Panašu, kad pasaulis nori, jog Danny De Vito būtų kitas Wolverine aktorius, dėl gautos kritikos “Sonic” filmo kūrėjai nukėlė filmo premjerą į 2020 m. sausį, o medicina oficialiai pripažino tokią ligą, kaip “gaming disorder”. Apie šias ir kitas geek-kultūros naujienas kalbėsimės jau šią savaitę, o apie ką norite pasikalbėti jūs? Rašykite savo straipsnį štai čia: RAŠYK SAVO STRAIPSNĮ.