Autorius: Tagio

Kas kartą pasirodžius naujam „Assassin‘s Creed“ serijos žaidimui visuomet smagu yra paspėlioti kur mus nukels tęsinys. Tiesa, pastaruosius kelis metus ilgai spėlioti netenka dėl anksti pasklindančių gandų, atskleidžiančių detalių dar iki oficialaus žaidimo anonso. Pirmieji gandai apie būsimą „Assassin‘s Creed: Origins“ tęsinį kalba, kad žaidimo veiksmas vyks senovės Graikijoje.

Šią informaciją paskleidė portalas Comicbook.com, remdamasis „Ubisoft“ artimais šaltiniais. Portalo žiniomis, būsimasis serijos tęsinys yra kuriamas nuo 2017 metų pradžios, o jo pasirodymo data numatoma 2019 metų rudenį.

Portalo teigimu, dar 2015 metais „Ubisoft“ viduje buvo kalbama, kad Graikiją aplankysime jau „Origins“ žaidime, tačiau vėliau kūrėjai nusprendė šią šalį palikti ateityje pasirodysiančiam žaidimui. Taip pat straipsnio autorius pajuokavo, kad „Assassin‘s Creed“ serijos meninio vadovo Raphael‘io Lacoste‘s praėjusiais metais įvykusi kelionė į Graikiją yra aiški užuomina serijos ateičiai.

Žinoma, kaip ir visus gandus, šiuos taip pat reikėtų vertinti atsargiai. Tačiau būtent Comicbook.com autoriai, remdamiesi tais pačiais šaltiniais, pirmieji atskleidė tuomet dar neanonsuoto „Assassin‘s Creed: Origins“ pavadinimą ir logotipą.

Taip pat verta prisiminti 2015 metų pabaigoje ir 2016 metų pradžioje sklandžiusius gandus, jog „Assassin‘s Creed: Origins“ (tuomet žinomas „Empire“ kodiniu pavadinimu) bus pirmasis naujosios trilogijos žaidimas, o trilogija leis mums aplankyti senovės Egiptą, Graikiją ir Romą. Beje, naujausia informacija sutampa ir su „Ubisoft“ prieš kurį laiką priimtu sprendimu atsisakyti kasmet pasirodančių tęsinių.

Ar tai reiškia, kad 2018 metais „Assassin‘s Creed“ serija sulauks mažiau dėmesio? Gali būti. Tačiau šie metai gali būti puiki proga praplėsti serijos gerbėjų ratą ir išleisti „Nintendo Switch“ konsolei skirtą žaidimo versiją.