Autorius: Mangirdas

Dar prieš šiuometinį „Gamescom“ anonsavome „World of Warships: Legends“ žaidimą, kuris epinius laivų mūšius turėtų perkelti į konsoles. Apsilankę pas „Wargaming.net“ svečiuose gavome šiek tiek daugiau detalių apie planuojamą odisėją ir kaip šis žaidimas bus adaptuotas.

Startavęs PC platformoje prieš 3 metus „World of Warships“ surinko visai nemenką žaidėjų auditoriją, tačiau galybė konsolių žaidėjų taip ir liko už borto. Klausydamiesi fanų prašymų, žaidimo kūrėjai ilgai suko galvas, kaip pakankamai komplikuotą vartotojo sąsają ir valdymo schemą pritaikyti pulteliams ir štai šiemet pagaliau sulaukėme oficialaus žaidimo anonso.

„World of Warships: Legends“ tik iš dalies galime vadinti tokiu pačiu žaidimu, nes jame pasikeitė be galo daug dalykų. Kūrėjai teigia, kad „World of Warships: Legends“ žaidimui kompanija turėjo įsisavinti be galo daug technologinių naujovių ir beveik visiškai pakeisti žaidimo variklį tam, kad galėtų išnaudoti šios kartos konsolių privalumus ir pristatyti dar gražesnį bei detalesnį žaidimą.

Pats žaismas tapo gerokai greitesnis. Pasak kūrėjų, toks sprendimas buvo priimtas norint išlaikyti „konsolinę nuotaiką“, kuomet žaidėjui nereikia prie vieno žaidimo praleisti ilgas valandas – kūrėjai teigia, kad vidutinė vieno mačo trukmė svyruoja apie 15-20 minučių. Būtent šiuo tikslu buvo sumažintas ir mūšio dalyvių skaičius, kuris konsolinėje žaidimo versijoje siekia 18 žaidėjų (PC versijoje mačas palaikydavo iki 24 žaidėjų). Taip pat sumažinti žaidimo žemėlapiai bei šūvių atstumai, tad konsolėse „World of Warships: Legends“ talpins gerokai daugiau veiksmo.

Naujovių neišvengė ir vartotojo sąsaja – televizoriaus ekranas reikalavo informacijos pateikimo supaprastinimo, tad kūrėjai praktiškai perdarė įprastinį žaidimo lango vaizdą. Taip pat norint supaprastinti tam tikrų laivų informacijos nuotrupas, nustatymus ir taip toliau, visa žaidimo progresija buvo perdaryta į linijinę sistemą.

Šiuo metu „World of Warships“ kviečia žaidėjus dalyvauti uždaruose žaidimo testavimuose. Registruotis galite čia.