Autorius: Mangirdas

Didžiausioje Europos žaidimų parodoje „Gamescom“ šiuometiniai „Nintendo“ kompanijos pristatymai sukosi apie naujausius „Switch“ konsolės žaidimus, kurių dauguma buvo skirti šeimos segmentui. Vis tik „Nintendo“ nepamiršo pademonstruoti ir kitose konsolėse jau seniau išleistus žaidimų pasaulio hitus, kurie šiemet debiutuos „Switch“ konsolėje.

Prezentacijos metu turėjome progą išmėginti naujuosius „Pokemon Let‘s Go“ ir galimybę pažaisti su specialiai šiam žaidimui sukurtu „Pokeball“ formos pulteliu. Išskirtinė žaidimų savybė yra ta, kad žaidėjams bus leidžiama šį žaidimą susinchronizuoti su mobiliuoju „Pokemon GO“ žaidimu ir savo pokemonų kolekciją perkelti iš mobilioje telefono į „Switch“.

Daug dėmesio iš žiniasklaidos sulaukė ir naujausias „Nintendo“ muštynių žaidimas „Super Smash Bros. Ultimate“. Turėjome progą išmėginti naujus žaidimo veikėjus, kurie į senąją „Smash Bros“ muštynių formulę, kuomet žaidėjai stengiasi išstumti vienas kitą iš kovos arenos, atneša naujų mechanikų. Pavyzdžiui, naujas žaidimo herojus „Pokemon Trainer“ kovos arenoje niekuomet nedalyvauja pats, tačiau siunčia savo pokemonus. Po kiekvienos mirties herojus prisikelia vis kito pokemono pavidalu, o tai atneša dar daugiau dinamikos į ir taip nenuobodų „Super Smash Bros. Ultimate“ žaismą. Verta paminėti, kad naujoji žaidimo dalis labai primena senuosius „Smash Bros“ žaidimus, tačiau yra gerokai gražesnė ir detalesnė.

„Nintendo“ šeimos žaidimų pažiba tapo naujasis „Super Mario Party“ žaidimas. Kaip ir sufleruoja pavadinimas, „Super Mario Party“ yra išskirtinai vakarėliams prie konsolės skirtas žaidimų rinkinys. Pasak „Nintendo“, šiame žaidimų rinkinyje išleidimo metu turėtų būti net 80 skirtingų mini žaidimų, kurių kiekvienas išnaudoja vis kitas „Nintendo Switch“ pultelių savybes. Žaidimas turėtų pasirodyti spalio 5 dieną.

Greta „Nintendo“ kurtų žaidimų, kompanija taip pat pristatė ir „Switch“ konsolei adaptuotus kitų kompanijų žaidimų perleidinius. „Nintendo“ demonstravo „FIFA 19“, „Dark Souls: Remastered“, „Diablo 3“, „Travis Strikes Again: No More Heroes“, „DRAGON BALL FighterZ“, „Starlink: Battle for Atlas“ ir „Killer Queen Black“ žaidimų versijas skirtas naująjai „Nintendo“ konsolei.