Autorius: Mangirdas

Grynas oras, gyva muzika ir… žaidimai? Reikšmingiausio žaidimų kultūros konvento „GameOn“ organizatoriai teigia, kad tai puikiai dera ir anonsuoja savo turą po Lietuvoje vykstančius vasaros festivalius. Liepos mėnesį startuojantis „GameOn“ ir „Alienware“ vasaros festivalių maratonas aplankys net 6 skirtingus vasaros renginius ir jų lankytojus pakvies patirti lašelį to, ką lapkričio 2-3 dienomis išvys kiekvienas „GameOn“ renginio lankytojas.

Iš viso „GameOn“ ketina aplankyti net 6 populiariausius Lietuvos vasaros festivalius – liepą žaidimų erdvė įsikurs festivaliuose „Bliuzo naktys“, „Radistai Village“ bei „Galapagai“, o rugpjūtį su žaidimų kultūra galės susipažinti „Granatos Live“, „Karklė“ ir „Laivės piknikas“ festivalių dalyviai.

Šiuose festivaliuose specialiai pastatytoje „Red Bull“ žaidimų palapinėje „GameOn“ kolektyvas pristatys naujausias ir jau pamėgtas žaidimų pramogas.

„GameOn įkurtoje žaidimų oazėje galėsite išbandyti dalį pramogų, kurias turėsime ir lapkričio renginyje. Turėsime platų spektrą įvairiausio žanro žaidimų – nuo drybsojimo ant sėdmaišio su žaidimų pulteliu, iki aktyvios mankštos šokant ar mojuojant šviesos kardu,“ – teigia „GameOn“ organizatorius Giedrius Ibianskas.

Organizatoriai atskleidė, kad dalyviai galės pasivaržyti „Rocket League“, „Mortal Kombat“ bei „FIFA“ žaidimuose. Negana to, vasarišką judesį skatins „Just Dance Now“ pramogos, kuriose galėsite sudalyvauti tiek būdami vieni, tiek su draugų kompanija, o tiems, kam norėsis pabėgti nuo šurmulio bus įrengta speciali virtualios realybės zona su „Beat Saber“ žaidimu.

Visos „GameOn“ bei „Alienware“ siūlomos pramogos bus nemokamos, tad tai puiki proga pirmiesiems patirti dalį to, kas lapkritį drebins Vilniuje įsikūrusį „Litexpo“ parodų ir kongresų centrą.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!