Autorius: Aurelija

Pirmąją „GameOn“ dieną išaiškėjo dvi Counter Strike: Global Offensive turnyro komandos, kurios finale susikaus dėl čempionų titulo. Finale  kausis lietuvaičiai „VwS Gaming“ ir, vietoje „Archangels“, į turnyrą atvykę danai „Alpha“. Šiandien laukia įnirtinga kova, kurios nugalėtojas namo ne tik parsiveš trofėjų, bet ir 3000 eurų piniginį prizą, „Razer“ klaviatūras ir peles. Finalinės kovos prasidės 15:45 Esporto scenoje.

gameonasasd

Šeštadienį pirmajame pusfinalyje prieš danus „Alpha“ kovojo lietuvių penketukas „Xpressive“. Nors pirmojo žemėlapio Mirage pradžioje atrodė, kad lietuviai dar gali pasigalynėti prieš danus, jau po penkioliktojo raundo rezultatas buvo 11:4 „Alpha“ naudai. Apsikeitus pusėmis „Xpressive“ nesugebėjo laimėti nei vieno raundo ir Mirage pasibaigė lietuvių pralaimėjimu 16:4. Kitas žemėlapis Cache tautiečiams taip pat nepasisekė. Po pirmosios pusės rezultatas buvo 13:2 danų naudai. Galiausiai „Xpressive“ buvo sutriuškinti rezultatu 16:2 ir seriją pralaimėjo 2:0. „Alpha“ patenka į „GameOn“ CS:GO finalą.

Po įnirtingos kovos antrasis pusfinalis kitai lietuvių komandai „VwS Gaming“ buvo kur kas sėkmingesnis. Sunki dvikova prieš estų komandą „Dickhouse“ prasidėjo žemėlapyje Cache. Pirmąją mačo pusę lietuviai baigė rezultatu 9:6 savo naudai.  Train pabaiga buvo ypatingai įtempta. Vienas po kito laimėti raundai „Dickhouse“ atvedė į lygų rezultatą 15:15. Vis dėl to, po pratęsimo „VwS Gaming“ laimėjo 19:17. Antrajam žemėlapiui Mirage lietuvaičiams pratęsimo neprireikė. Rezultatu 16:9 laimėję mačą lietuviai „VwS Gaming“ į finalą iškeliauja rungtis su danais „Alpha“.

Finalinė serija prasidės Esporto scenoje 15:45, iš karto po Žvaigždžių dvikovos.

Tiesioginė transliacija