Autorius: Artojas

Vakar turėjom malonumą lankytis „Gamedev Meetup#2“ renginyje ir net skaityti ten pranešimą. Tiesa dėl įvairių aplinkybių mišinio, mūsų pranešimas kiek nukrypo nuo scenarijaus ir artojiškai išsitempė laike, todėl nutariau pateikti ir originalią versiją. Skaidrės ir tekstas žemiau, bet prieš tai pora įdomesnių dalykų kuriuos išgirdom.

Andrius Mitkus iš „QB Code“ parodė jų verdamą „Spurgą“, patikino, kad tai ne „15“ klonas ir paaiškino kodėl. Todėl, kad primena „rubiko kubą“ ir turi integruotą, ne hipsterišką instagram‘ą. Buvo galimybė pabandyti „Spurgą“ gyvai ir tikrai galiu patikint — tai ne „15“ klonas ir tikrai šiek tiek primena „rubiko kubą“. Šiaip gan sudėtingas žaidimas, bet padarytas labai teisingai. Labai, labai teisingai. Mano simpatijos kūrėjams, turiu nuojautą, kad jei bus atlikti darbai sprendžiant platinimo klausimus, turėsim hitą, o jei ir ne hitą, tai bent žaidimą deramai atstovaujantį Lietuviškus app‘sų kūrėjus. Likusį savo pranešimo laiką Andrius atidavė Martin‘o Jonasson‘o ir Petri Purho pranešimui „Juice it or lose it“ kurį jūs kaip ir mes galite ir turite matyti „Youtube“.

Iš tikro jame kalba eina apie akivaizdžius dalykus, aš ir pats dažnai kalbėdamas apie žaidimus imu „PopCap“ kaip pavyzdį, nes jie viską daro būtent taip. Nežinojau tik termino kuriuo TAI galima apibrėžti. O prezentaciją su praktiniais pavyzdžiais ir išvis nuneša viską, ką žaidėjas gali tik perpasakoti per savo patirtų emocijų prizmę. Įdomu ar prieš, ar po šio pranešimo, sulčių įpylė ir „Spurgai“, bet pavyzdžiui iškraipomas rezultato langas duoda žaidimui daug teisingos emocijos.

Šį kartą apskritai buvo daug įdomių pranešimų, prie kurių tikiuosi sugrįžti vėliau, galbūt kiek kitame kontekste, o prieš sukraudamas ką kalbėjo DR, dar paraginsiu užmesti akį į Almanto Šukelio menus.

Šitą eee… instaliaciją galima patirti gyvai Kauno paveikslų galerijoje.

Taip pat Almantas ieško žmonių išmanančių „Unity“ ir galinčių jam padėti su sekančiu artsy projektu. Ir dar žmogaus galinčio ir norinčio padėti portinti beveik padarytą XNA žaidimą „Android’ui“.

Pagalbos ieško ir pranešimą apie rinkodarą/monetizaciją turėję Akira.lt, jiems reik PHP programuotojo, žadėjo jam virti kavą. Brenda Brathwaite įvertintų.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!