Autorius: Virs Dievo

Pastaruoju metu kažkaip netikėtai “lyja” renginiais, dedikuotais žaidimams. Tai tiesiogiai susiję su nemažu pagyvėjimu Lietuvos žaidimų industrijoje, didžia dalimi įtakotu mobiliosios platformos iškilimu. Taip, lietuviai dar negali sukurti didelio solidaus žaidimo AAA platformai, tačiau su žaidimais išmaniesiems telefonams ir internetui situacija kur kas geresnė, o ateitis – labai įdomi ir optimistinė. Matyt apie tai ir kalbės žaidimų kūrėjai rytoj vyksiančiame GameDev Meetup renginyje Kaune, KTU StartupSpace. Renginys atviras visiems norintiems paklausyti, pabendrauti, susirasti bendraminčių ar partnerių. Skaitykite ką siūlo vienas renginio organizatorių Liudas:

Kviečiame tave į GameDev Meetup – žaidimų kūrimo profesionalų ir entuziastų susibūrimą,kurio metu dalinsimės patirtimi ir smagiai leisime laiką, diskutuosime apie žaidimų kūrimą.
Programa:
• 18:00 Įžanga

• 18:10 KeyNote pranešimai:
o Unity3D – Aras Pranckevičius
o YummyApps/Wizardia – Tomas Kacevicius
o QBCode – Andrius Mitkus
o Outlander studios – Kęstutis Taučkėla

• Kuriamų žaidimų pristatymai:
o Pranešimas:10 min + 5min Q&A

• 19:40 Pertrauka

• 19:55 Diskusija

Kviečiame dalyvauti: Balandžio 18d. 18:00h.KTU Startup Space, Studentų g. 67 – 5a. http://g.co/maps/j9asx
Turi klausimų skambink/rašyk:
Mob: 868373146
Mail: [email protected]

Jei leis galimybės(sėkmingai kris burtas), renginyje dalyvausime ir mes. Vis tik įdomu, kokios idėjos verda KTU studentų galvose ir kokie žaidimai yra kuriami. Per artimiausius metus Kaunas turi dideles galimybes tapti rimta žaidimų kūrėjų kalve.