Tai sakote, John Snow išgyvens? Galvokite iš naujo!

Mūsų draugai iš KaunoZinios.lt dalinasi 21-a prognoze apie tai, kas mirs, o kas išgyvens naujausiame ir paskutiniame “Game of Thrones” sezone. Gero skaitymo!


Sveiki atvykę į paskutinį HBO serialo „Sostų karai“ sezoną. Džordžas R.R Martinas rašydamas „Ledo ir ugnies giesmės“ sagą dosniai vadovavosi šūkiu „Valar Morghulis“ ir kiekviename sezone mirtis šienavo herojus ne dalgiu, o milžinišku mechaniniu kombainu, iki aštunto sezono išgyveno nedaugelis.

Tikras stebuklas ir džiaugsmas, kad vis dar išliko tokie herojai kaip Džonas Snow (Kit Harington), Dainerė Targaryen (Emilia Clarke) ar Tyrionas Lanisteris (Peter Dinklage). Bet žiema artėja ir Nakties sargybos laikas baigiasi.

Balandžio 14-ją pasirodė pirmoji finalinio sezono serija, netrukus prasidės finaliniai įspūdingosios istorijos mūšiai ir sąskaitų suvedinėjimai. Žiūrovai nekantriai lauks paskutinių kandžių dialogų, epinių mūšių, intrigų, kovų ir sekso scenų kokteilio porcijos ir niekas siužeto vingių nepajėgs priimti ramia širdimi.

Internete pilna spėlionių kurgi mes genialaus autoriaus valia atsidūrėme ir kuo visa tai pasibaigs? Taigi pasižiūrėkime į 21-ną prognozę apie rūstų arba vilties teikiantį „Sostų Karų“ herojų likimą.

game of thrones season 8 (16)

Dainerė Targarian: Išliks gyva. Drakonų Motina sėkmingai laimės karą prieš Baltuosius klajūnus, atsisės į Geležinį Sostą ir taps visų karalysčių karaliene, kaip to ir siekė nuo pat pradžių.

game of thrones season 8 (6)

Tirionas Lanisteris: Išliks gyvas, bet ateitis tamsi. Iš tiesų nenuspėjama, kur Tyrijonas nukeliaus, bet manome, kad jam išliks galva ant pečių.

Džonas Snow:


Tai sakote, John Snow išgyvens? Spėliokite dar kartą!
“Game of Thrones” prognozes ir pilną straipsnį skaitykite mūsų draugų portale KAUNOZINIOS.LT

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!