Autorius: Mangirdas

Praėjusią savaitę „Epic Games“ paskelbė, kad šiuo metu aktyviai dirba su itin didelio populiarumo sulaukusio žaidimo „Fortnite Battle Royale“ versija, skirta išmaniesiems įrenginiams.  Anktyvoji iOS žaidimo versija jau testavimo stadijoje, o Android žaidėjai turės kiek palaukti, tačiau „Epic Games“ tikina, kad nuskriaustų neliks.

Išmaniuosiuose įrenginiuose „Fortnite“ per daug nesiskirs nuo asmeniniam kompiuteriui bei konsolėm išleisto žaidimo. Žaidime turėsime tą patį 100 žaidėjų, tą patį žaidimo žemėlapį ir beveik identiškai atkartotą žaismo pojutį. Negana to, „Epic Games“ tikina, kad mobilusis „Fortnite“, kaip ir kitos žaidimo versijos, bus nuolat atnaujinamas.

Verta paminėti ir tai, kad mobiliaisiais įrenginiais žaidžiantys žaidėjai nebus atskirti nuo likusios „Fortnite“ bendruomenės. Žaidėjai galės pasirinkti prisijungti prie „PlayStation 4“ arba asmeninių kompiuterių žaidėjų serverių, tačiau atvirkščias suderinamumas bus negalimas. Toks sprendimas buvo priimtas norint išlaikyti mobiliųjų žaidėjų bendruomenės balansą.

Jei norite išmėginti „Fortnite Battle Royale“ mobiliąją versiją, savo paraišką galite pildyti čia.