Ilgai lauktas ir dar ilgiau nešiotas gandų, pagaliau atkeliavo Final Fantasy VII Remake anonsas ir... na, pasaulis eina iš proto!

Ilgai lauktas ir dar ilgiau nešiotas gandų, pagaliau atkeliavo Final Fantasy VII Remake anonsas ir… na, pasaulis eina iš proto!Originaliai paskelbtas dar 2015 m. šis žaidimo remake‘as dingo kaip į vandenį ir nesidalino nė menkiausiomis naujienomis. Tačiau šiandien ir vėl galime būti tikri, kad žaidimas yra gyvas ir pasirodys jau visai netrukus – kaip skelbia ką tik pasirodęs anonsas, artimiausių naujienų sulauksime jau birželį.

Kaip savo Twitter paskyroje skelbė žaidimo dizaineris Tetsuya Nomura, žaidimas yra beveik paruoštas išleidimui, tačiau jis prašo duoti kūrėjams laiko ir pažada netrukus atskleisti daugiau naujienų. Na, o mes neabejojame, kad pusę savo gyvenimo šiam žaidimui atidavę fanai lauks tiek, kiek reikės, kad tik gautų galimybę išgyventi dar keletą įspūdingų (ir, panašu, išties neprastai atrodančių!) Final Fantasy momentų.

Ar laukiate žaidimo? Kokių pokyčių tikitės? Papasakokite savo Final Fantasy istoriją atskirame straipsnyje: rašyk savo straipsnį.