Autorius: Virs Dievo

Kai Google skelbė Google+ startą, “Facebook” atsakė Skype integracija į savo socialinį tinklą. Vakar pristatytas Google+ žaidimų servisas iššaukė naują “Facebook” atsaką. Atrodo socialinių tinklų karai prasideda pilnu pajėgumu, o kovos laukas – žaidimai.

Kūrėjo tinklaraštyje “Facebook” pristato atnaujinto žaidimų lango naujoves – tai, ką Google sukels į dedikuotą skiltį, “Facebook” publikuos naujoje panelėje šalia žaidimo lango, vadinamame “Žaidimų istorijų” langu, kuriame ne tik jūsų draugų pasiekimai, rezultatai, tačiau fiksuojamas ir kiekvienas draugo vienos ar kitos aplikacijos panaudojimas, kilimas ar kritimas rezultatų lentelėse ir k.t. Tačiau žaidimai “Facebook” tinkle vis dar liks tik įdiegtinų aplikacijų sąrašo “Žaidimų” kataloge, atskiro dedikuoto lango, kokį siūlo Google+ neturės. Papildoma naujovė vartotojo sąsajoje – žaidimų žymos, kurias galima susidėti bendrame “Facebook” meniu, bei specialiame blokelyje žaidimo lange, skirtos greitam patekimui į žaidimo aplinką.

Naujovės suteiks ir papildomų galimybių žaidimų kūrėjams. Pagrindinė – žaidimo lango dydis, kurio plotis iki šiol buvo griežtai apribotas.

Atnaujinimai jau pasiekė tam tikras “Facebook” vartotojų grupes ir greitu laiku matysis visų “Facebook” vartotojų profiliuose.

Plačiau apie atnaujinimus: http://developers.facebook.com/blog/post/538/