Autorius: Artojas

Laukiate Evolve? Išmėginkite jo kompanioną!

Kaip jau šiais laikais tampa madinga, 2K Games išleido aplikaciją išmaniesiems įrenginiams, tinklo šaudyklės Evolve palydovą. Tokiu būdu 2K gan paprastai, be didesnių pastangų ima ir įspiria į subinę „Ubisoft“. Būtent Ubi yra pamilę antrojo ekrano teoriją ir dauguma jų žaidimų išleidžiami su lydinčiomis programėlėmis. Visos jos geros arba labai geros, bet tik jei naudojamos kartu su žaidimu. Evolve: Hunters Quest gali būti naudojamas ir vienas.

evolve 1

Tai paprastutis Match 3 žanro, galvosūkių žaidimas kurio pagrindinė užduotis pristatyti karštą, naują ir labai laukiamą 2K žaidimą — Evolve. Taigi — sprogdiname deimančiukus, o sprogimų fone susipažįstame su žaidimo veikėjais ir jų įgūdžiais, pamatome monstrus, o surinkę jų kaulų kolekciją atrakiname papildomų įrašų žinyne. Nepaisant gan silpno vizualaus išpildymo, pošlykščių meniu langų ir siaubingų dialogų — programėlė savo darbą atlieką dešimtukui. Rimtai… Jei laukiate žaidimo ši aplikacija apmalšins troškulį, o jei dar nežinote ar Evolve jus domina —sužadinsite apetitą.

Programėlė nemokama, tačiau nepaisant joje esančių monetizacijos mechanizmų, įmanoma žaisti neišleidžiant nė cento. Patirties taškų kreivė subalansuota taip, kad žaidime praktiškai nėra vietos grind‘ui. Seniau įveikti lygiai duoda gan kuklias patirties taškų atsargas. Net jei pajusite, kad būtina pakartoti senus lygius, tam galite skirti iki valandos — daugiau neapsimoka. Įdomu tai, kad tiek pat laiko galite skirti lygiui kuris atrodo neįveikiamas ir po kurio laiko jį įveiksite. Tai lems ne tik atsitiktinumas, bet ir taktinis žaidimo gylis. Na taip… Match 3 galvosūkiai irgi gali būti taktiški ir pavaldūs planavimui. Žaisdamas Evolve tuo įsitikinau ir neslėpsiu likau sužavėtas.

evolve 2

Po savaitės, kai parduotuvių lentynas pasieks komandinė tinklo šaudyklė Evolve, šios aplikacijos funkcijos šiek tiek išsiplės. Susieję Evolve: Hunter Quest su savo 2K paskyra, savo išmanųjį įrenginį galėsite naudoti tam, kad taktiniame režime peržiūrėtumėte jau įveiktas misijas, arba tobulintumėte savo herojus.

Atsisiųskite Evolve: Hunters Quest iš App Store.
Atsisiųskite Evolve: Hunter Quest iš Google Play.
Atsisiųskite Evolve: Hunter Quest iš Windows Phone turgelio.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!