Autorius: Mangirdas

Nors pas mus esportas dar nepasiekė tokių aukštumų kaip kaimyninėje Lenkijoje ar Skandinavijos šalyse, augantis turnyrų kiekis nuteikia džiuginančiai. 2017 metus pabaltijo esporte atidaro SAMSUNG Nations Elite Esports LoL taurės turnyras, kuriame varžysis geriausios Baltijos šalių League of Legends komandos.

Sausio 6-7 d., KTU Santakos slėnyje, vyks SAMSUNG Nations Elite Esports League of Legends turnyro LAN finalas, kur keturios komandos iš Lietuvos ir Latvijos kovos dėl 4 tūkst. eurų prizinio fondo.

Lietuvos garbę šiame turnyre atstovaus Iron Wolves ir Gameplay DNA, o įrodyti Latvijos pranašumą bandys Falcon Gaming ir Team Exanimo. Visos šios komandos sugebėjo nugalėti savo priešininkus kvalifikaciniame etape, taigi žiūrovų laukia intensyvios kovos nenusistovėjusioje ir Laukinius Vakarus primenančioje tarpsezoninėje metoje.

Norintiems turnyro finalo kovas stebėti gyvai, įėjimas į KTU Santakos slėnį bus nemokamas. Durys atsidaro Sausio 6 d., žiūrovai bus įleidžiami nuo 11 val. Jei negalėsite atvykti į Kauną, SAMSUNG Nations Elite Esports League of Legends turnyro kovas taip pat galėsite stebėti per Twitch.tv.