Autorius: Aurelija

Po ESL One Cologne 2016 pusfinalių išaiškėjo du pretendentai į čempionų titulą – SK Gaming ir Team Liquid. Pusfinaliuose SK Gaming įveikė lenkus Virtus.pro, o Team Liquid laimėjo prieš švedus Fnatic. Pilnutėlėje Lanxess arenoje netrūko palaikymo nė vienai komandai ir jau rytoj pamatysim kovą, kurios vertė pusė milijono JAV dolerių.

esl-one

SK Gaming 2:1 Virtus.pro

Pirmasis žemėlapis Cobblestone buvo pasirinktas SK Gaming. Visas Cobblestone abejoms komandoms sekėsi panašiai – kova buvo įtempta iki paskutinio raundo. Vis dėl to, per pratęsimą Virtus.pro sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 19:17. Visą salę privertė ošti antrąjį pratęsimo raundą ace‘ą atlikęs coldreza iš SK Gaming. Antrasis žemėlapis Nuke visiškai netikėtai buvo pasirinktas Virtus.pro. Lenkai tikėjosi lengvos pergalės, tačiau teko skaudžiai nusivilti. SK Gaming juos sutriuškino rezultatu 16:5. Bene labiausiai lauktas iš visų mačų buvo paskutinis, kuriame komandos turėjo žaisti Mirage. Tai abiejų ekipų vienas iš geriausiai žaidžiamų žemėlapių, kuris buvo ypač įtemptas . Nors pirmąją mačo pusę, žaisdami už CT, Virtus.pro laimėjo rezultatu 9:6, apsikeitus pusėmis lenkams teko pasakyti GG ir į finalą paleisti SK Gaming. Mačas baigėsi 16:12.

13558868_10153966350067535_519963968746950525_o

Team Liquid 2:0 Fnatic

Antrajame pusfinalyje taip pat pirmasis žemėlapis buvo Team Liquid pasirinktas Cobblestone. Visą žaidimą trukęs rezultatų svyravimas tai vienos, tai kitos komandos naudai, fanams prigadino tikrai daug nervų. Vis dėl to, Team Liquid išplėšė pergalę savo žemėlapyje rezultatu 16:13. Antrasis žemėlapis Cache buvo pasirinktas komandos Fnatic. Team Liquid, pirmąją mačo pusę žaidę už CT, pasirodė puikiai ir po penkiolikos raundų rezultatas buvo 11:4. Tačiau apsikeitus pusėm Fnaticai atsigavo ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Tačiau Team Liquid į finalą norėjo labiau ir laimėjo žaidimą rezultatu 16:13. 29-ajame raunde, jau Liquid žvelgiant į finalą, EliGE nušovė du savo komandos narius, taip įvarydamas baimės ne vienam žiūrovui. Tačiau panikuoti nebuvo verta. Fnatic’ų žaidėjui dennis kilo techninių problemų su kompiuteriu, todėl buvo iššauktas balsavimas dėl mačo peržaidimo, o EliGE, žinodamas, kad mačas tuojau prasidės per naujo, nusprendė pajuokauti.

20160709_Helena-Kristiansson_ESLOneCNG_8315

 

Komandos pakviestos į turnyrą:

SK Gaming
Natus Vincere
Astralis
Team Liquid
Ninjas in Pyjamas
Fnatic
Counter Logic Gaming
Virtus.pro.

Komandos, į turnyrą patekusios po kvalifikacijos:

Mousesports
FaZe Clan
OpTic Gaming
Gambit Gaming
Team EnVyUs
Team Dignitas
FlipSid3 Tactics
G2 Esports.

Turnyro tvarkaraštis Lietuvos laiku

Turnyrinė lentelė

Turnyro transliacija

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!