Autorius: Aurelija

800 tūkstančių žiūrovų pritraukusi finalinė ESL One Cologne 2016 kova baigėsi, o čempionų titulą apgynė brazilai SK Gaming. Nors komanda pastarąjį pusmetį turėjo vidinių problemų, tačiau tai jiems nesutrukdė užkopti į pirmąją vietą. Tiesa, bendruomenė sako, kad tai buvo vienas iš nuobodžiausių Major turnyrų per visą istoriją, nes SK Gaming žaidė be pralaimėjimų ir galiausiai finale sutriuškino Team Liquid rezultatu 2:0. Per visą turnyrą vieninteliai Virtus.pro pusfinalyje privertė SK Gaming bent kiek paprakaituoti.

sk_winner_pic

Sutriuškinimą patyrusios komandos Liquid fanai sako, kad komanda turėjo kur kas didesnį potencialą laimėti turnyrą. Koją kišo tai, kad Liquid dar nė karto nėra žaidus finale, o neturėdama patirties – labai jaudinosi.  Team Liquid pralošė keletą eco ir force‘intų raundų, o SK Gaming puikiai išnaudojo visas amerikiečių klaidas. Buvimas laiku ir vietoje, puikus žaidimo pojūtis ir neįtikėtini ginklų valdymo įgūdžiai SK Gaming vėl atvedė į pergalę.

SK Gaming 2:0 Team Liquid

Pirmajame SK Gaming pasirinktame žemėlapyje Visą laiką priekyje buvo SK Gaming. Nors pirmąją mačo pusę žaisdami už teroristus SK Gaming laimėjo tik 8:7, apsikeitus pusėmis, brazilai nė vieno raundo neleido laimėti Team Liquid. Train baigėsi rezultatu 16:7. Antrąjį žemėlapį Cobblestone rinkosi Team Liquid. Nors šiame žemėlapyje abi komandos galėjo parodyti puikų žaidimą, Team Liquid teko nusileisti. Pirmąją mačo pusę už teroristus 5 raundus laimėjusių Liquid neišgelbėjo ir neįtikėtinas jdm64 ace, kuris buvo parodytas tik per replay. Apsikeitus pusėm SK Gaming nesunkiai laimėjo mačą rezultatu 16:6.

Komandos pakviestos į turnyrą:

SK Gaming
Natus Vincere
Astralis
Team Liquid
Ninjas in Pyjamas
Fnatic
Counter Logic Gaming
Virtus.pro.

Komandos, į turnyrą patekusios po kvalifikacijos:

Mousesports
FaZe Clan
OpTic Gaming
Gambit Gaming
Team EnVyUs
Team Dignitas
FlipSid3 Tactics
G2 Esports.

Turnyrinė lentelė

 

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!