Autorius: Edvardas Vy

Star Wars Battlefront II fanai ir tiesiog interneto liaudis nenustoja demonstruoti savo neapykantos naujai loot box sistemai žaidime. Po pasipiktinimo bangos, Reddit platformoje pasirodęs EA atsakymas, kuriuo kompanija norėjo apginti savo dizaino idėją, tapo daugiausiai neigiamų įvertinimų susilaukusiu visų laikų pranešimu Reddit’e. Pranešimas šiuo metu turi net 153 tūkstančius neigiamų balsų. O skaičiai vis auga…

Kontraversija kilo, nes naujajame Star Wars Battlefronts II žaidime EA ypač brangiai apmokestino kai kuriuos veikėjus, kaip Luke Skywalker ir Darth Vader. Jų atsakymas buvo toks: „Intencija yra suteikti žaidėjams pasididžiavimo ir laimėjimo jausmą, atsirakinus skirtingus herojus“.

„Kalbant apie kainas, mes atrinkome herojų vertes, pagal Open Beta stadijoje įgytą informaciją, taip pat prieš žaidimo startą buvo atlikti kiti patobulinimai. Mes nuolatos sekame , kiek eilinis žaidėjas gauna kreditų žaidime, ir kainas nustatome taip, kad žaidėjai turėtų iššūkius, kurie yra įtraukiantys, turintys vertę bei pasiekiami žaismu.

Mes priimame tokią atvirą fanų reakciją ir entuziastingą Reddit bendruomenės elgesį, taip pat bendruomenes mūsų forumuose bei daugybėje socialinės medijos kanalų.  

Mūsų komanda ir toliau kurs pakeitimus bei stebės bendruomenės nuomonę, taip pat praneš visiems mūsų fanams apie naujienas kaip įmanoma ankščiau.“

Kaip jau supratote, atsakymai buvo ypač „spalvoti“.

Bus išties įdomu pamatyti, kaip šis išskirtinis atvejis atsispindės žaidimo pardavimuose. Kadaise industrijoje buvo laikai, kai žaidimų leidėjai galėjo sau leisti tiesiog ignoruoti piktus interneto laido riterius. Leidėjai tuomet tikėjo, jog tokie riteriai simbolizuoja nors ir labai garsią, tačiau ne itin reikšmingą potencialių pirkėjų frakciją. Kaip yra iš tiesų, įsitikinsime jau šį penktadienį (lapkričio 17ąją), kuomet žaidimas jau bus pasiekiamas visame pasaulyje.

Šaltinis: MCVuk.com