Autorius: Patarejas

Šiam įrašui parinkau keletą įdomių, nustebinusių dalykų, pristatytų E3 parodoje. Visų pirma tai tituliniame video demonstruojamas naujas Sony rankinukas PSP Go su žaidimu “Invizimals”, kuris naudoja visas PSP jusles – mikrofoną, kamerą, na ir tradicinius įvesties įrenginius:) “Invizimals” nors ir orientuotas į vaikus, atrodo šiek tiek iš fantastikos srities – su nematomų monstriukų paieška, interaktyviais combat’o elementais ir pan. Nors pats rankinukas nenustebino, tačiau sugrąžinau PSP nauju pavidalu į savo wishlist’ą.

Natal
Kad ir kokios šaunios bebūtų “Invizimals” interakcijos, Microsoft parodoje sukėlė nemažas susižavėjimo ir tuo pačiu abejonių bangas su intelektualia video kamerų sistema Natal. Ir nors video žaidimai be pultelių (su kone absoliučia veiksmų laisvę) skamba progresyviai, aš video žaidimų ateitį įsivaizduoju kiek kitaip, nei Peter’is Molineux, na bet apie tai išsamiau pafilosofuosiu artimiausiu metu.

Wii Sports Resort
Wii gaus nemažai dėmesio sportinių žaidimų žanre – tiksliau žanre, kuris ypatingai iškilo Wii Fit dėka – virtualūs sporto treneriai. Jau dabar be Wii Sports ir Wii Fit turime startavusią EA Sports Active seriją šiai konsolei, tačiau patys Nintendo jau artimiausiu metu pasiūlys solidų papildymą “Wii Fit Plus”, su feat’ais, kurie mano nuomone turėjo buti pradiniame Wii Fit komplekte, bei “Wii Sports Resort”, kurio video prikabinu, ir kuris tikriausiai reiškia, kad Wii Sports bus uždusintas.

Xbox Live socializuojasi
Na ir pabaigai maloni smulkmena iš Microsoft Xbox Live serviso, kurio ateities atnaujinimai atkeliaus su socialinių tinklų, o tiksliau – Facebook bei Twitter integracija. Nežinau kiek patogi bus ta aplikacija, tačiau faktas, kad jis sulauks tik teigiamų atsiliepimų ir pridės papildomų pliusų Xbox konsolei, bei padidins iki šiol praktiškai buvusių nereikalingais Xbox Messenger Kit pardavimus.

ŽPat.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!