Autorius: Patarejas

Tikriausia dalis jūsų žino šmaikštųjį Didžiosios Britanijos televizijos žvaigždūną Džeremį Klarksoną (Jeremy Clarkson). Didžioji dalis tikriausiai dėl centrinės jo rolės pramoginėje laidoje apie automobilius “Aukščiausia pavara”. Tačiau Džeremio pomėgiai ir pažiūros neapsiriboja tik automobiliais. Internetinėje laikraščio “The Times” svetainėje Times Online, ponas Klarksonas turi savo skiltį, kurioje nuolat rašo ne tik apie automobilius, tačiau ir apie politiką, mokslą, kasdienį gyvenimą, lyčių santykius ir pan.

Nors Džeremis nuvertina savo išreikštas mintis, teigdamas kad “niekas neturėtų klausyti pagyvenusio vyriškio, kalbančio nesąmones”, tačiau net to ir nenorėdamas jis turi poveikį visuomenei. Vienas iš Times Online jo paskelbtų minčių kratinių, kvestionuoja žaidimus. Klarksonas puola stalo žaidimus, teigdamas, kad jie nesuartina šeimos, o tik dar labiau sukiršina. Visiškai priešingos nuomonės apie video žaidimus, retoriškai klausdamas – “Jei Hitleris jo laikais būtų turėjęs Playstation ir Call of Duty 5, ar tikrai būtų prasidėjęs Antras Pasaulinis karas?”

Tikrai įdomios mintys pasiskaitymui visiems suprantantiems anglų kalbą – “Pasaulis niekada nebus saugus, kol nebus uždraustas “Scribble”(Scribble – žodžių žaidimas, kurio tikslas iš atsitiktinai ištraukiamų raidžių sudėti žodžius ir rinkti taškus. Lietuviškas atitikmuo – Kris Kros; ŽPat. pastaba)”:
http://www.timesonline.co.uk/tol/comment/columnists/jeremy_clarkson/article5488548.ece

p.s. Na o man, mielieji skaitytojai, atleiskite gal už kiek per akademinį tekstą. Sesija:) Ta priežastis, beje, yra ir mano pasiteisinimas dėl sumažėjusio įrašų srauto.

ŽPat.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!