Balandžio 26 d. kviečiame jus į ypatingą susitikimą - pirmąjį DUNGEONS & DRAGONS Night Party vakarą!

Skaičiuojame toliau: iki „Comic Con Baltics 2019“ lieka 5 mėnesiai. Rikio stalo žaidimų klubas drauge su Comic Con Baltics tęsia bendrų išankstinių renginių ciklą. Balandžio 26 d. kviečiame jus į ypatingą susitikimą – pirmąjį DUNGEONS & DRAGONS Night Party vakarą!

Renginys – labdaringas, o visi surinkti dalyvių mokesčiai bus skirti nepriteklių patiriantiems žmonėms. RIKIS ir COMIC CON sako: „Pramogaudamas būk socialiai atsakingas“.
Renginio Facebook:
https://www.facebook.com/events/382619412591788/


Kas yra DUNGEONS & DRAGONS Night Party?

Jums patinka maginė fantastika (fantasy)? Esate „Lord of the Rings“ ar  „Harry Potter“ gerbėjas/gerbėja? Žavitės drakonais, nykštukais, visokio pobūdžio burtais bei kerais ir nepaprastai mėgstate kvapą gniaužiančius, epinius nuotykius? Tuomet  DUNGEONS & DRAGONS – kaip tik jums! Atvykite į RIKĮ balandžio 26 d. ir pasinerkite į nepaprastus nuotykius. Jūsų lauks patyrę DMai – vaidmenų žaidimų vedėjai. Jie pasakos fantastiškas istorijas, kurių dalyviais jūs ir tapsite.
Ar reikia kažką žinoti ir išmanyti apie DUNGEONS & DRAGONS ar apskritai apie vaidmenų žaidimus? Visiškai ne! Atsineškite tik žingeidumo ir entuziazmo, o mes pasiūlysime dozę geros nuotaikos.
Jūsų laukia RIKIO, COMIC CON BALTICS ir GALE FORCE NINE įsteigti prizai!

Renginio data – 2019 m. balandžio 26 d.
Renginio pradžia – 19 val. Renginys vyks iki gilios vėlumos.
Dalyvio mokestis – 5 EUR. Renginio metu visos surinktos lėšos bus skirtos labdarai.

Kas yra DUNGEONS & DRAGONS RPG?

DUNGEONS & DRAGONS – laisvos formos stalo žaidimas, kurį moderuoja žaidimo vedėjas (savotiškas režisierius – Dungeon Master) ir palengva atskleisdamas įvairias užuominas bei siužeto vingius nukreipia žaidėjus reikiama linkme, tačiau įvykių baigtis priklauso nuo pačių žaidėjų sprendimų. Beveik visas žaidimas vyksta žaidėjų vaizduotėje, įgaunant pasakojimo ar diskusijos formą. Ypatingas D&D bumas prasidėjo prieš kelis metus. Prie to prisidėjo ir neįtikėtinai populiarus Netflix TV serialas STRANGER THINGS.


Renginio partneriai:

COMIC CON BALTICS
„Comic Con Baltics“ – kasmetinis populiariosios kultūros renginys, vykstantis Vilniuje, „Litexpo“ parodų rūmuose. 2019 m. renginys įvyks rugsėjo 21-22 d.
https://www.ccbaltics.com/lt/
https://www.facebook.com/events/366711844056234/

#GeekPropaganda – informacinis partneris.
Internetinis geek-kultūros naujienų portalas, nušviečiantis visas įmanomas populiariosios kultūros sritis – nuo komiksų ir kino filmų, iki video ir stalo žaidimų.
https://geekpropaganda.lt

DEEP-CUT STUDIO – renginio rėmėjas.
Lietuviško kapitalo kompanija, gaminanti įvairius aksesuarus ir inventorių kariniams miniatiūrų žaidimams (wargames) bei stalo žaidimams. Populiariausias įmonės gaminys – stalo žaidimams skirti kilimėliai (game mats). Didžiają DEEP-CUT STUDIO produkcijos dalį sudaro eksportas.
https://www.deepcutstudio.com/

„Maisto bankas“
„Maisto bankas“ – tai labdaros ir paramos fondas, renkantis paramą maistu ir dalinantis ją nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms. Mūsų misija – bendradarbiaujant su maisto gamintojais ir prekybininkais siekti, kad tinkamas vartoti maistas nebūtų išmetamas, bet pasiektų nepritekliuje gyvenančiųjų stalą. „Maisto bankas“ yra atvira, nešališka ir nepriklausoma nevyriausybinė organizacija, besiremianti geros valios žmonių ir socialiai atsakingų įmonių pagalba. Bendradarbiaudami su socialinėmis ne pelno organizacijomis bei įstaigomis siekiame užtikrinti, kad parama maistu pasiektų sunkiausiai gyvenančius žmones. „Maisto bankas“ propaguoja atsakingą maisto vartojimą, racionalią mitybą, skatina efektyvų išteklių naudojimą bei visuomenės solidarumą mažinant skurdą ir tausojant aplinką. Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ veikia nuo 2007 metų ir šiandien yra viena didžiausių ir žinomiausių šalies nevyriausybinių organizacijų. Bendradarbiaudamas su šimtais partnerių ir pasitelkdamas tūkstančius savanorių, „Maisto bankas“ prisideda prie skurdo mažinimo ir įneša reikšmingą indėlį mažinant maisto švaistymą.
https://www.maistobankas.lt/

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!