Autorius: Artojas

Ir nėr čia ko slėpt. „DualShock 3“ — apiplėšimas vidury baltos dienos. Brangus ir beveik niekuo nesiskiria nuo „SixAxis“ + komplekte nėra USB laido pakrovimui, nors aš jų ir turiu pilnus namus, bet vistiek. Ale kai nieko geriau nėra, tai kas belieka. Pirkau pultelį dėl dviejų dalykų. 50gr. didesnis svoris. Niekad nemaniau, kad tokia smulkmena, gali turėti tiek įtakos malonumui žaidžiant. Vibro režimas. Jau veikiantis daugumoje žaidimų. Be jo kažkaip buvo nyku. Visa kita panašu, kad nepakito. Lyg ir vaidenasi man (/me persižegnoja), kad analoginės svirtelės ir mentės mygtukai padaryti standesni. Garantuoti, kad taip yra negaliu, o ir neturiu kaip. Gali būti, kad tai tik iliuzija ir ji bus gyva kol pultelis naujas ir dar „neprasivaikščiojo“. Nors man tikrai patiktų, jei tas besivaidenantis standumas išliktų.
Šiaip pultelį drąsiai galiu rekomenduot tik tiems, kas ilgą laiką turėjo PlayStation 2. Visi kiti prieš išleisdami pinigus pasidairykit alternatyvų. Nors… Vargu ar rasis kas geriau. Panašu, kad „DualShock 3“ yra vienas tų pirkinių už kuriuos permoki ir džiaugiesi tai padaręs.

P.S.: Komercija. Logitech Chillstream ką tik tapo bedarbiu. Emm… Na jis visą laiką bedarbis ir buvo, nes nemylėjau aš jo. Žodžiu mažai naudotas, todėl apdulkėjęs Chillstream pultelis gali būti pigiai parduotas ar išmainytas į ką nors. Jei kam smarkiai reikalingas antras pultelis, o kažkada mano aprašyti Chillstream trūkumai nebaugina… siūlykit variantus.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!