Autorius: Aurelija

dota2koveris didesnis

Po rugpjūčio 11 d. varžybų Digital Chaos nebeverti vadintis underdog‘ais. Rezultatu 2:0 sutriuškinę EHOME, DC tęsia kovą dėl galimybės kovoti finale. Šiandien įvyks nugalėtojų lentelės finalas, kuriame susikaus The Wings Gaming ir Evil Geniuses. Laimėjusi komanda šeštadienį kausis didžiajame finale dėl čempionų titulo.

Pralaimėtojų lentelės rezultatai:

Digital Chaos 2:1 TNC Pro Team

Pirmajame žaidime jau nuo pat pradžių aiškiai dominavo TNC. Taškas po taško ir 19-ąją minutę rezultatas buvo 14:4 TNC naudai. Pastarieji neleido Digital Chaos atsikvėpti iki pat žaidimo pabaigos ir nesunkiai laimėjo. Antrajam žaidimui TNC pasirinko visiškai netikėtą sudėtį su Axe ir Timbersaw. Digital Chaos rado priešnuodžius Magnus, Faceless Void  ir Ancient Apparition. Digital Chaos sekėsi puikiai ir taškų persvarą išlaikė visą žaidimą. Paskutinis mūšis, kuomet DC sunaikino visą priešininkų komandą,  įvyko 41-ąją minutę ir atnešė komandai pergalę. Trečiasis žaidimas taip pat buvo nuolatinis Digital Chaos spaudimas priešininkams. TNC Pro nieko negalėjo padaryti 28-ąją minutę pripažino DC pergalę.

Fnatic 2:0 Team Liquid

Pirmojo žaidimo pradžia buvo itin lėta. Abi komandos žaidė atsargiai ir po 10-ąją minutę įvykusio mūšio rezultatas buvo tik 6:4 Fnatic naudai. Vis dėl to, beveik visus vėliau įvykusius mūšius laimėjo Fnatic ir 31-ąją minutę rezultatas buvo 22:10. Užmušus Roshan‘ą Fnatic‘ams atsivėrė galimybės užbaigti žaidimą. 39-ąją minutę Fnatic išdaužė visus Liquid komandos narius ir pastariesiems nebeliko nieko kito, kaip tik sudėti ginklus ir pripažinti Fnatic pergalę. Antrąjį mačą Liquid pradėjo agresyvų žaidimą. Prasidėjus 10-ajai minutei rezultatas buvo 7:2 Liquid naudai. Po dar dešimties minučių rezultatas buvo 25:6 Liquid naudai ir atrodė, kad Fnatic‘ai jau pasmerkti pralaimėjimui. Tačiau Fnatic‘us aplankė sėkmė ir po neįtikėtinos kovos, užmušę keturis Liquid žaidėjus, išėjo mušti Roshan‘o. Nors Liquid taškų skirtumą išlaikė iki pat žaidimo pabaigos, Fnatic buvo stipresni  ir po nerealaus comeback‘o atėjo mušti Liquid bazės. Fnatic‘ai tęsia kova TI6.

Digital Chaos 2:0 EHOME

Jau pirmojo mačo pradžioje geresnį žaidimą demonstravo Digital Chaos, kurie 17-ąją minutę užmušė Roshan‘ą ir išėjo griauti Radiant‘o bokštų. Dar kartą užmušę Roshan‘ą 28-ąją minutę, DC sužlugdė visas viltis EHOME laimėti mačą. 31-ąją minutę žaidimas baigėsi, o DC turėjo net 17-os taškų persvarą. Nors antrojo žaidimo pradžia buvo apylygė, 24-ąją minutę DC sugebėjo rezultatą ženkliai pakreipti į savo pusę. Prasidėjus 30-ajai minutei rezultatas jau buvo 21:10 DC naudai. 37-ąją minutę prasidėjo paskutinis mūšis, kuris ir pažymėjo žaidimo pabaigą bei antrąją DC pergalę.

Rugpjūčio 12 d. varžybos:

MVP Pheonix vs. Fnatic
The Wings Gaming vs. Evil Geniuses (nugalėtojų lentelės finalas)
Digital Chaos vs. ?

Transliacijos pradžia  20 valandą Lietuvos laiku. Vienos varžybos neprasidės tol, kol nepasibaigs prieš tai vyksiančios.

Turnyro transliacija
Turnyrinė lentelė

Taisyklės

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!