Autorius: Patarejas

Tikriausiai esate radę įvairių pasiūlymų, kaip pigiau nusipirkti/įsigyti tokius megakalibrinius shooter’ius kaip “Call of Duty”, “Battlefield Bad Company” ar “Medal of Honor”.

Neturiu tikslo kažkam trukdyti verslo, tačiau kaip ir bet kurioje gyvenimo srityje, pasidaryti pačiam yra pigiau –  pasikeisti lemputę, susirinkti baldus, susiremontuoti automobilį ir pan. Apie tai ir bus šis žurnalistinis tyrimas.

Pristatau jums šiuo metu veikiantį receptą, kaip įsigyti trokštamą šaudyklę už lietuvio kišenei itin prieinamą kainą.

Jums reikės:

  • Asmeninės sąskaitos banke(neturint pilnametystės, galima kooperuotis su suaugusiais, kurie leis jums naudotis jų sąskaita ir asmeniniais duomenimis) ir apie 36 litų joje,
  • Asmens dokumento kopijos skaitmeniniame formate(nuskenuotos asmens kortelės ar paso paskutinio puslapio)
  • kompiuterio su internetu,
  • trupučio laiko.

Ne paslaptis, kad Activision yra labai dideli Rusijos draugai. Rusijos rinka didžiulė, tačiau neprognozuojama, tad vienintelis būdas ją užkariauti – pasiūlyti rusiškas žaidimų kainas. “Call of Duty Black Ops” PC versija, kaip ir visame likusiame pasaulyje, taip ir Rusijoje, veikia tik per Steam, tad kiekviena Rusijoje parduodama “CoD BO” PC versija turi raktą, kuris tvarkingai turi būti registruojamas “Steam”. Bibliotekoje atsiradęs žaidimas jau gali būti žaidžiamas bet kurioje pasaulio šalyje, nepriklausomai nuo fakto, kad jums jis kainavo tik 36 litus, o ne 180 lt – kokia kaina ir yra taikoma Lietuvai “Steam’e”. Tad procesas toks – perkate raktą Rusijos parduotuvėse, registruojate, žaidžiate.

1. WebMoney vartotojo susikūrimas. Raktai pardavinėjami tokiose sistemose kaip plati.ru. Problema tame, kad pardavėjai priima tik rusiškos kilmės apmokėjimo būdus – tokius kaip WebMoney, tad pirmasis žingsnis – susikurti WebMoney vartotoją – http://www.webmoney.ru (užtenka WM Keeper Mini varianto).

2. Piniginės susikūrimas. Susikūrus vartotoją, WebMoney aplinkoje reikia susikurti piniginę, kuria naudositės pirkdami žaidimo raktą. Aš rinkausi WMZ piniginę(USD), bet tinka tikriausiai ir rublinė piniginė(WMR).

3. Kaip įkelti pinigų? Trečias žingsnis – įkrautį į susikurtą piniginę pinigėlių. Per WebMoney pagalbos puslapį lengvai prieiname prie informacijos, kad WebMoney valiutos prekiautojas Lietuvoje yra finansinė įmonė “Real Trader”. Nuėję adresu http://web-money.lt/lt/page/?id=4, susipažinę su taisyklėmis ir išreiškę norą įsigyti WebMoney lėšų, turėsite suvesti duomenis apie reikiamus kiekius. “Call of Duty Black Ops” kainuoja nepilnus 14 WMZ vienetų, tad už 40 litų jums išeis 16 kreditų, kurių užteks žaidimui įsigyti.

4. Pinigų plovimo saugikliai. Suvedus duomenis į pašto dėžutę atkeliauja laiškas su mokėjimo pareikalavimu, su nurodytu sąskaitos, į kuria jūs turite pervesti pinigus, numeriu. Atliekate pavedimą iš savo asmeninės sąskaitos(einamosios, kortelinės, etc). Šiame etape, kai pinigai jau pasiekė “Real Trader”, aš sulaukiau skambučio iš “Real Trader” atstovės, kuri paprašė atsiųsti asmens dokumento kopiją, nes pagal valdžios reikalavimus, siekiant pinigų plovimo prevencijos, tokiems sandėriams atlikti tai yra privaloma operacija. Nusiuntus to, kas reikalaujama, sandoris patvirtinamas ir į mano WebMoney piniginę įkrito pinigėliai.

ctokupit
Tai kur dabar tuos pingus DĖT?

5. Metas išleisti pinigus! WebMoney sistema yra labai draugiška pinigų leidimui. Jau pačiame jūsų virtualių santaupų lange pateikiamas blokelis “Kur galima pinigėlius išleisti?” ir sąrašo viršuje pavardinti populiariausi pirkiniai. Pasirenkame norimą žaidimą, ir gauname pasiūlą. Kainos varijuoja nežymiai, tad pasirenkame pasiūlymą, kuris yra su online pagalba vėlesnėms problemoms spręsti ir atliekame pirkimą.

kodas6. Rakto registravimas. Raktas atsiranda akimirksniu, kaip jpg failas. Tačiau yra problema – sėdėdamas Lietuvoje jo neaktyvuosi, nes Steam susikeiks, kad raktas neskirtas tavo regionui. Gerai, kad pardavėjai padeda šį raktą priregistruoti iš savo Rusijos platybėse stovinčių kompiuterių, tačiau tai patiekiama su tradicine rusiškos rizikos doze. Bent jau taip atrodo darant tai pirmą kartą. Man pardavęs pardavėjas turėjo online chat servisą, tad į mano užklausą ar galėtų jis priregistruoti man žaidimą, buvo atsakyta teigiamai. Čia atsiranda šiek tiek rizikos, nes tokiai registracijai atlikti būtina pateikti savo steam prisijungimo duomenis. Ryšium su tuo, kad pirkau bendram “Dievo režimo” account’ui, pernelyg nesijaudinau. Juk tai tarsi savotiškas žurnalistinis tyrimas, ar ne? Buvo nedidelė problemėlė, kai konsultantas nerado mano užsakymo, tačiau pateikus jo numerį, problema buvo išspręsta ir “Call of Duty Black Ops” atsirado “Dievo režimo” “Steam” profilyje.

7. Prisijungęs prie “Steam” pasikeičiau slaptažodį ir pasidalinau geromis žiniomis su Artojumi. Jis šį penktadienį paskelbė “Svajonių išsipildymo penktadieniu”. Galima tik reziumuoti, kad “Dievo režimo” “Call of Duty Black Ops” apžvalga tikrai bus.

Jei turite klausimų dėl kažkurių šio recepto vietų, klauskite komentaruose. Tuo pačiu noriu palinkėti Originalui sėkmės jo versle🙂

p.s. Artojas pasiūlė dar vieną, kiek brangesnį, bet paprastesnį variantą – http://www.1cmb.lv/e-store/discs/detailed.php?IBLOCK_ID=26&SECTION_ID=57&ELEMENT_ID=153424

P.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!