Daugiau, nei 80 metų leidžiama komiksų serija į istoriją įeis su tokiu trenksmu, kad jau dabar galima jausti artėjančius žemės virpesius!

Jau kovo 27 d. šviežiais spaustuvės dažais pakvips tūkstantasis “Detective Comics” numeris. Daugiau, nei 80 metų leidžiama komiksų serija į istoriją įeis su tokiu trenksmu, kad jau dabar galima jausti artėjančius žemės virpesius! Šiam kartą gyvenime pasitaikančiam įvykiui DC Comics ruošiasi su geriausiųjų pagalba: Detective Comics #1000 bus pristatytas tokių autorių, kaip Warren Ellis, Paul Dini, Tom King, Brian Michael Bendis, Peter J. Tomasi, Various, James T Tynion IV, Scott Snyder, Kevin Smith, Christopher Priest, Dennis O’Neil and Geoff Johns, Alvaro Martinez, Joëlle Jones, Dustin Nguyen, Alex Maleev, Jim Lee, Kelley Jones, Steve Epting, Tony S. Daniel, Greg Capullo, Neal Adams, Doug Mahnke ir kitų!

Na, o kol kas prieš jūsų akis – visi šiandien dienai paviešinti variant covers (viršelių variantai), iš kurių dalį galėsite įsigyti ir Lietuvoje, GeekShop.lt parduotuvėje.

DC COMICS viršelių variantai

Retailer & Creator Variant Covers

Neal Adams Variant Cover A

Komiksas pasirodo 2019 Kovo 27 d.