Autorius: Mangirdas

Vakar vykusios tiesioginės „Twitch“ transliacijos metu, žaidimo kūrėjai „Bungie“ paskelbė apie antrąjį „Destiny 2“ žaidimo išplėtimą „Warmind“. Šis išplėtimas startuos jau gegužės 8-ąją ir nukels žaidėjus į Marso planetą.

Naujasis žaidimo išplėtimas pristato žaidėjams atnaujiną, tačiau pirmojo „Destiny“ žaidėjams puikiai pažįstamą vietovę Marso planetoje „Hellas Basin“. Čia žaidėjai susigrums su ypač pažangiu dirbtiniu intelektu „Rasputin“, kuris pirmajame žaidime gyveno senosios Rusijos regione, o naujajame išplėtime yra palaidotas po Marso ledo kepurėmis.

„Warmind“ į žaidimą prideda ir, kaip patys kūrėjai sako, super sunkų rėžimą „Escalation Protocol“. Iš esmės, tai tradicinis priešų bangomis grįstas rėžimas, kuriame kiekviena banga būna sunkesnė už prieš tai buvusią. Vis tik „Warmind“ išplėtimo bangų rėžimas bus unikalus tuo, kad neturės laikmačio. Jei norėsite, įveikę visas 7 bangas scenarijų galėsite žaisti vėl ir vėl, o žaidimas jus motyvuos unikaliais apdovanojimais.

Naujasis „Destiny 2“ išplėtimas turės naujovių ir PvP žaidėjams, kurie sulauks „Crucible“ reitingavimo sistemos. Tiksliau – dviejų. „Valor“ reitingo taškai bus duodami už pabaigtus PvP mačus nepriklausomai nuo galutinio rezultato. Laimėjimo atveju kilsite greičiau nei pralaimėdami, tačiau, iš esmės, reitingas rodys kiek laiko iš tiesų skyrėte PvP kovoms. Antrasis „Glory“ reitingas skaičiuos tik jūsų pergales – jei laimėsite, gausite „Glory“ taškų, o pralaimėjimo atveju jų neteksite. Abejų reitingavimo sistemų taškai jums leis pelnyti unikalius apdovanojimus žaidime.

Įdomu ar naujasis išplėtimas sugražins fanų susidomėjimą žaidimu, kuris pastaruoju metu smarkiai smuko. Vis tik tikime, kad nauja istorija, naujas PvE rėžimas ir prasidėjęs trečiasis PvP žaidimo sezonas gali bent trumpam pritraukti žaidimą jau spėjusius įsigyti žaidėjus.

Mūsų parengtą „Destiny 2“ apžvalgą galite rasti žemiau: