Likus savaitei iki E3 konferencijos įvyko "Ubisoft" ir "Amazon" nesusikalbėjimas: prekybos portalas paviešino dar oficialiai nepaskelbto žaidimo detales.

Likus vos savaitei iki E3 konferencijos įvyko rinkos gigantų “Ubisoft” ir “Amazon” nesusikalbėjimas: internetinės prekybos portalas paviešino dar oficialiai nepaskelbto, tačiau itin laukiamo žaidimo detales. Paviešindami pre-order galimybę naujam “Watch Dogs Legion” žaidimui, “Amazon” portalo atstovai atėmė “Ubisoft” galimybę nustebinti savo produkcijos gerbėjus svarbiausioje metų konferencijoje.

Pardavimo puslapyje buvo atskleistos įvairios žaidimo detalės, tarp jų ir tai, jog žaidime bus galima žaisti už bet kurį veikėją, kurį sutiksite gatvėje, bei žaidimo lokacija – Londonas. Anot “Amazon”, naujausio Watch Dog leidimo įvykiai vystysis post-Brexit pasaulio pakeistame Londone, kuriame kiekvienas sutiktas personažas turės savo animacijų, garso bei savybių paketą, todėl “žaidėjas galės žaisti už bet kurį veikėją”. Anot gandonešių, pastaroji funkcija ir yra didžioji priežastis, nulėmusi ilgą “Watch Dogs 3” kūrybos procesą.

Paaiškėjus nesusikalbėjimo aplinkybėms, minėtasis “Amazon” puslapis buvo išjungtas. Nepaisant to, galime būti užtikrinti, kad jau kitą savaitę išgirsime apie žaidimą daugiau.

E3 konferenciją kartu su visu pasauliu galėsime stebėti birželio 11-14 dienomis.