Jau šią gegužę DC Comics pristatys naują, zombiais ir apokalipse kvepiančią siaubo komiksų seriją, šmaikščiu pavadinimu "DCeased".

Jau šią gegužę DC Comics pristatys naują, zombiais ir apokalipse kvepiančią siaubo komiksų seriją, šmaikščiu pavadinimu “DCeased”.

Ši riboto leidimo, šešių numerių serija prasideda nuo Darkseid paleidžiamo viruso, kuris veikia kiekvieną žiūrintį į ekraną: ar tai būtų kompiuteris, telefonas ar net apsaugos kamerų monitorius – kiekvienas susidūręs su naujuoju virusu tuojau pat pavirsta į agresyvų numirėlį.

Pirmasis naujos serijos komikso viršelis pagal Greg Capullo

“Šios istorijos idėja užgimė kartu su redaktoriumi Ben Abernathy. Jis vis suko mintį apie siaubo/zombių istoriją DC komiksuose, ir galiausiai pasiūlė man prie jo prisijungti. Iš pradžių dvejojau, nes tuo metu buvau ir taip užimtas darbais, tačiau jau po kelių dienų mano mintys sukosi tik apie šią istoriją” – pasakoja Tom Taylor (Injustice: Gods Among Us, All-New Wolverine, X-Men Red), – “Negalėjau nustoti galvoti apie naujus būdus, kaip galėčiau nukankinti savo mėgstamiausius personažus, kad Injustice tam nė neprilygtų”.

Istorija vyks alternatyvioje DC pasaulio linijoje, kur autorius T.Taylor sieks nagrinėti, kaip galingiausi DC herojai susidoros (?) su epidemija, kuria užsikrėčia daugiau, nei 600 milijonai žmonių. “Nors istorijos centre sukasi visiems puikiai pažįstami personažai, šį kartą mes judėsime visu pajėgumu: niekas nėra apsaugotas. Net didžiausios ikonos šį kartą gali kristi” – pasakojo T. Taylor.

Laimei, visų mylimas tamsos riteris yra pasiruošęs stoti į kovą su naujai pabirusiais priešais. T.Taylor herojaus poziciją pakomentavo taip : “Batman’as įprastai yra pasiruošęs bet kam ir ši istorija nebus kitokia. Tačiau vienas svarbiausių herojaus ginklų – jo paties protas. Kai virusas užpuola protą, ar gali Batman’as kovoti prieš tai, kas yra jo dalis? Ar pagaliau pamatysime niekuomet nepralaimintį herojų… pasiduodant?”

Taip pat buvo paskelbti du variant covers: vienas jų, sukurtas Yasmin Putri, buvo įkvėptas visiems gerai žinomos siaubo klasikos “IT”. Viršelis vaizduoja Joker’į, (a la Pennywise), besiūlantį simbolinį raudonąjį balioną jaunąjam Robin’ui. Šalia personažų prirašyta: “You’ll die too” – žodžių žaismas pagal “You’ll float too”.

Antrasis viršelis, sukurtas Francesco Mattina, rodo suzombėjusį Batman’ą, suplėšyta oda ir iškreiptais dantimis. Ar tai galėtų būti užuomina, jog herojus iš tiesų pasiduos naująjam virusui?


Pirmasis DCeased numeris pasirodo gegužės 1 d.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!