Autorius: Virs Dievo

Eric Chahi klasikinis nuotykių platformeris “Another World” jau nuo vakar prieinamas Google Play servise(ex Android Market). 20-ies metų nuo žaidimo išleidimo proga “From Dust” kūrėjas siūlo išmaniųjų įrenginių su Android operacine sistema sąvininkams patirti klasiką naujai. Žaidimas turi tiek klasikinės grafikos, tiek atnaujintos, HD grafikos paketus, kurie persijungia paprastu piršto perbraukimu per ekraną.

Kas liečia valdymą, tai vėl gi – pateikiama ir klasikinė D-Pad schema ir išmanesnis valdymas lietimu. Žaidimas turi tris sunkumo lygius. Norime priminti, kad “Another World” pasirodė 1992-aisiais ir išsiskyrė mistine istorija bei ypatingai puikiomis animacijomis. Istorija pasakojama kinematografinėmis priemonėmis – veikėjai nekalba, pats žaidimas praktiškai nieko neaiškina tekstu – viskas įstabiai perteikiama veikėjų veido išraiškomis, gestais ir veiksmais.

Kita klasika, kuri pasieks iOS įrenginius – kritikų ypatingai liaupsintas, tačiau komercinė nesėkmė – nuotykių žaidimas “The Last Express”. Žaidimo kūrėjas Jordan Mechner(savo žaidimografijoje turintis ir “Prince of Persia”) vakar pranešė, kad šių metų antroje pusėje detektyvinė istorija, nutikusi Rytų Eksprese prieš Pirmąjį Pasaulinį karą, į iPad, iPhone bei iPod įrenginius persikels jaunos prancūzų kompanijos “DotEmu” dėka. “DotEmu”, priminsime, išleido atnaujintą šio žaidimo PC versiją pernai.

Mechneris žada, kad žaidimas bus maksimaliai pritaikytas iOS įrenginiams ir siūlys daugiau nei 20 valandų žaidimo. “The Last Express” įdomus tuo, kad žaidimo veiksmas(nepamirškite, kad tai nuotykių žaidimas) vyksta realiu laiku, kas nebūdinga žanrui. Žaidimas išsiskiria ir savo meniniu stiliumi.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!