Šianakt, 23.00 val Lietuvos laiku, E3 konferencijoje Microsoft pristatė naujausią video anonsą ilgai lauktam žaidimui "Cyberpunk 2077".

Šianakt, 23.00 val Lietuvos laiku, E3 konferencijoje Microsoft pristatė naujausią video anonsą ilgai lauktam žaidimui “Cyberpunk 2077”. Tarytum pats žaidimas nebūtų vertas viso pasaulio hype’o, į sceną jo pristatyti išėjo mega-žvaigždė Keanu Reeves.

Žaidimo anonsas mus supažindino su tamsios, technologijomis perpintos ateities istorija, kurioje kūno modifikacijos ir nusikalstama veikla yra tapę įprasta kasdienybe. Apie tokią žaidimo istoriją mes jau esame girdėję ir ankščiau, tačiau visiška naujiena ir didžiausia žaidimo staigmena tapo anonso pabaigoje pasirodęs, Keanu Reeves pagrindu sukurtas žaidimo veikėjas, vardu “Johnny Silverhand”. Netrukus po to į sceną išėjo ir pats aktorius. 2020 Balandžio 16d. – tokią žaidimo išleidimo datą paskelbė scenoje pasirodęs K.Reeves, pristatydamas ir kelis gabalėlius gameplay pavyzdžių.

Cyberpunk 2077 – tai open-world RPG žanro žaidimas, kurio istorija vyksta ryškiaspalviame ir pavojingame ateities metropolyje “Night City”. Žaidimas pasakoja “V” – samdomo žudiko, gyvenančio cyber-technologinių patobulinimų apsėstame pasaulyje, istoriją. Kurdamas savo istoriją, veikėjas turės priimti daugybę sudėtingų sprendimų ir susitaikyti su visų jų pasėkmėmis.” – apie žaidimą pasakoja kūrėjai.

Savąją žaidimo kopiją jau dabar galite užsisakyti iš anksto oficialiame Cyberpunk puslapyje, na, o norėdami nepraleisti daugiau E3 konferencijos naujienų bei smagių įžvalgų iš viso geekiškojo pasaulio, sekite GeekPropaganda Facebook’e!