Autorius: Tagio

Nuo 2013 metų gruodžio tyloje paskendusi oficiali „Cyberpunk 2077“ „Twitter“ paskyra parodė atsinaujinančius gyvybės požymius. Paprasta žinutė – *beep* – tapo vėl įsiplieskusių įvairių kalbų apie šį žaidimą šaltiniu.

Nuo debiutinio žaidimo išleidimo praėjo jau penkeri metai. Per juos girdėjome daugybę įvairių gandų. Naujausi, pasirodę po paslaptingos žinutės, teigia, kad „Cyberpunk 2077“ gali būti pristatytas šių metu E3 parodoje.

Lenkijos vaizdo žaidimams dedikuotas portalas „GRYOnline“ paskelbė straipsnį, kuriame cituojami du atskiri šaltiniai, skelbiantys, kad E3 2018 metu pamatysime naują „Cyberpunk 2077“ pristatantį filmuką. Taip pat teigiama, kad žurnalistai už uždarų durų galės išbandyti ir patį žaidimą. Tai reikštų, kad jei birželį tikrai sulauksime naujo filmuko, žaismo demonstracijos dar reikėtų palaukti.

Jei ši informacija yra teisinga, ji neatrodo labai stebinanti. Juk „Cyberpunk 2077“ jau yra kuriamas ne vienerius metus, o paskutinis „CD Projekt“ žaidimas „The Witcher 3“ buvo išleistas dar 2015 metais. Nuo tada naujajam žaidimui studija skyrė daugiau dėmesio, tad atrodo tikėtina, jei šiemet sulauktume daugiau informacijos apie projektą.

Jei „Cyberpunk 2077“ bus tikrai pristatytas E3 parodos metu, galima paspėlioti kuri kompanija žaidimą įtrauks į savo spaudos konferenciją. Dar vieni gandai teigia, kad „Sony“ jau gavo žaidžiamą žaidimo versiją, tad tai gali būti ši kompanija. Taip pat jei tikrai gandai apie „Sony“ turimą demonstracinę versiją teisingi, gali būti kad teisinga ir lydinti informacija apie 2019 arba 2020 metais numatytą išleidimo datą.

Nors „Cyberpunk 2077“ kūrimo procesas trunka jau kelerius metus, dar metai ar dveji iki žaidimo išleidimo taip pat atrodo tikėtina informacija. „CD Projekt Red“ ne kartą teigė, kad tai yra pats ambicingiausias jų projektas, pralenksiantis net „The Witcher 3: Wild Hunt“. Tad suprantama, kad kūrėjai nori skirti žaidimui pakankamai daug laiko ir dėmesio.

Ar visa tai tiesa, ar ne sužinosime šių metų birželį.