Autorius: Tagio

Pastaraisiais metais „Creative Assembly“ kuriama „Total War“ serija daug dėmesio skyrė „Warhammer Fantasy“ visatai. Nuo istorinių įvykių nukrypusi serija dviejuose žaidimuose leido pasinerti į minėtą visatą bei tikimasi, kad dar grįš ir trečiajam.

Praėjusių metų pabaigoje studija paskelbė, kad yra kuriamas mažesnis serijos papildymas po nauju „Total War Saga“ prekės ženklu „Thrones of Britannia“. Tačiau pasirodo tai nėra vienintelis šiuo metu kuriamas serijos žaidimas, mat kūrėjai paskelbė, kad šiemet sulauksime ir pilnaverčio tęsinio „Three Kindoms“.

 

„Total War: Three Kindoms“ mus nukelia į 190-ųjų mūsų eros metų Kiniją. Šalis panirusi į chaosą, kilusiam į imperatoriaus sostą atsisėdus vaikui, kuris yra valdomas tironiško karvedžio Dong Čo. Valdant šiam rėžimui šalyje vis labiau įsivyrauja anarchija.

Visų šių įvykių fone iškyla trys herojai, ketinantys pasipriešinti tironijai. Juos palaiko štakingos Kinijos šeimos. Būtent šioje konflikto pusėje ir atsidursime mes „Three Kings“ siužetinėje kampanijoje.

Šiuo metu apie patį „Total War: Three Kings“ žaismą ir žaidimo atnaujinimus detalių dar trūksta, galime grožėtis tik pristatomuoju klipu bei minėtomis siužetinėmis smulkmenomis. Daugiau detalių turėtume sulaukti artimiausiu metu.

„Total War: Three Kingdoms“ bus išleistas šių metų rudenį.