Birželio 1 d. kviečiame jus į bendrą RIKIO ir Comic Con Baltics renginį - Tarptautinę Stalo Žaidimų Dieną.

Skaičiuojame toliau: iki Comic Con Baltics 2019 lieka kiek daugiau, nei 3 mėnesiai. RIKIS drauge su Comic Con Baltics tęsia bendrų išankstinių renginių ciklą. Birželio 1 d. kviečiame jus į visiems stalo žaidimų mėgėjams ypatingą šventę – bendrą RIKIO ir Comic Con Baltics renginį – Tarptautinę Stalo Žaidimų Dieną.

Tarptautinė Stalo Žaidimų Diena

Tarptautinė Stalo Žaidimų diena, dar žinoma kaip International Tabletop Day – tai Youtube kanalo Geek & Sundry inicijuota tarptautinė stalo žaidimų mėgėjų šventė, skirta stalo žaidimų kultūros populiarinimui. Kiekvienais metais šventė darosi vis didesnė ir garsesnė, o prie jos prisijungia vis daugiau stalo žaidimų parduotuvių, klubų ar tiesiog stalo žaidimų mėgėjų bendruomenių. Populiariausias Lietuvos stalo žaidimų klubas RIKIS prie šios šventės prisideda jau ne pirmus metus, o šiemet ją pasitiksime su kaip niekad didele programa.


Nors kol kas renginio programa dar nėra užpildyta iki galo, jau galime garantuoti, kad renginyje jūsų lauks du dideli turnyrai: labdaringas TICKET TO RIDE: EUROPE čempionatas bei X-WING HYPERSPACE TRIALS turnyras. . Turnyruose gali dalyvauti kiekvienas, tačiau dalyvių skaičius yra ribotas. Kviečiame registruotis išankstiniu būdu! Visos čempionato metu surinktos lėšos (gautos iš dalyvių mokesčių) bus skirtos nepriteklių patiriantiems žmonėms. RIKIS ir Comic Con Baltics sako: „Pramogaudamas būk socialiai atsakingas“. Atlikti šią misiją mums padės „Maisto bankas“. Visų čempionato bei turnyro dalyvių laukia prizai! Daugiau informacijos apie artėjantį renginį rasite facebook’e:
https://www.facebook.com/events/2847518148807731/