Autorius: Tagio

Portalas „Kotaku“, remdamasis vidiniais šaltiniais, skelbia, kad „Capcom“ padalinyje Vankuveryje, Kanadoje buvo atleista nemažai darbuotojų. Tai yra dalis studijos pertvarkymo, kuris lėmė dar neanonsuoto projekto atšaukimą ir naujo „Dead Rising“ žaidimo kūrimo apimčių sumažinimą.

Kaip skelbiama, anoniminis šaltinis informavo, kad buvo atleista apie 50 darbuotojų. Studijos vadovybė šia reorganizacija sieki supaprastinti vidinius procesus ir naujo „Dead Rising“ kūrimą, kurio kūrybos apimtys buvo per didelės, o darbui skiriamas žmonių skaičius buvo per mažas.

Pasak socialiniame tinkle „LinkedIn“ skelbiamos informacijos, „Capcom Vancouver“ studijoje dirbo apie 250 darbuotojų. Studija geriausiai žinoma kaip antrosios, trečiosios ir ketvirtosios nuotaikingos zombių žudymo serijos dalių kūrėja.

Anksčiau minėtas neanonsuotas projektas, kuris dabar jau yra atšauktas, buvo vis dar prototipo stadijoje. Pasak šaltinio, žaidimas buvo kuriamas kaip trečiojo asmens veiksmo nuotykių žaidimas, kurios veiksmas vyko alternatyviame Niujorke.

„Capccom“ kol kas šios situacijos nekomentuoja.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!