Autorius: Tagio

Viena iš didžiausių kompanijos „Capcom“ E3 parodoje paskelbtų naujienų buvo „Resident Evil 2“ perdirbinio pristatymas. Šis žaidimas bus išleistas kitų metų sausį, o, sprendžiant iš paskutinės kompanijos finansinės ataskaitos, vėliau ketinama išleisti ir daugiau panašių perdirbinių.

Tai buvo atskleista, kuomet vienas iš „Capcom“ investuotojų paklausė apie planuojamus atnaujinto „Resident Evil 2“ pardavimus ir galima perdirbinių ateitį. Kompanija patvirtino, kad šiuo metu kuriamas žaidimas yra vienas iš svarbiausių planuojamų šių finansinių metų startų, iš kurio tikimasi milijoną parduotų kopijų perkopsiančių pardavimų, o ateityje turėtume išvysti ir daugiau panašių projektų.

„Capcom“ neabejotinai pastebėjo vartotojų paklausą perkurtiems seniems žaidimams. Juolab pirmojo „Resident Evil“ atnaujintos versijos startas buvo sėkmingas ir neabejotinai padėjo pamatus tiek vėliau pasirodžiusiam „Resident Evil 0“ perdirbiniui, tiek ir kuriamam „Resident Evil 2“.

Žinoma, kūrėjams, ketinantiems ir toliau tęsti perdirbinių leidimą teks susidurti su didžiuliu iššūkiu – išlaikyti senųjų žaidimų atmosferą. Būtent už tai jau ir buvo peikiamas „Resident Evil 2“. Tačiau nepaisant to, mes tikrai norėtume pamatyti atnaujintus „Reisdent Evil 3: Nemesis“ ir „Resident Evil – Code: Veronica“ žaidimus.

„Resident Evil 2“ išleidimas numatytas kitų metų sausio 25 d. PS4, Xbox One ir AK platformoms.