Autorius: Edvardas Vy

Capcom anonsuoja Mega Man 11. Žaidimas bus skirtas PS4, Xbox One, Nintendo Switch ir PC platformoms. Žaidimo kūrimas ne be priežasties. Jau sekančiais metais šiai žymiai frančizei sukaks 30 metų.

Naujasis žaidimas bus 2D perspektyvos, tačiau turės 3D veikėjų modelius. 11-ame žaidime Mega Man‘as turės galimybę pasirenkant skirtingus ginklus, pasikeisti kostiumą.

Capcom taip pat anonsavo, jog visi 8 Mega Man X žaidimai bus išleisti PS4, Xbox One, Switch ir PC platformoms 2018-aisiais. Kol kas dar nėra žinoma, ar žaidimai bus parduodami rinkiniuose ar individualiai, kaip ir nėra žinoma, ar jie bus skaitmeniniame ar fiziniame formate.

Be viso šio gėrio, Nintendo Switch konsolei bus išleisti Mega Man Legacy Collection ir Legacy Collection 2 rinkiniai. Pirmajame rinkinyje bus pirmi 6 Mega Man serijos žaidimai, o antrame – nuo 7-osios iki 10-osios dalies. Abiejų kolekcijų žaidimus kūrė skirtingi kūrėjai. Pirmuosius Backbone, o vėlesnius – Capcom. Šiuo metu, išties įdomu kam oficialiai priklausys naujų išleidimo teisės.

Čia yra Mega Man 11 traileris:

Šaltinis: MCVuk.com