Mūsų draugai iš BuvauKine.lt sako, kad po šio filmo mes visi norėsime įsivaikinti po savo Pikachu.

Mūsų draugai iš BuvauKine.lt sako, kad po šio filmo mes visi norėsime įsivaikinti po savo Pikachu. Kas, kaip ir kodėl – skaitykite Mykolo Kriščiūno rezencijoje.

Pilną rezenciją rasite paspaudę čia.


Rimtas klausimas, dėl ko didesnis filmas apie pokemonus buvo sukurtas tik dabar. Kai Holivudas veržiasi išnaudoti bet kokią žmonių nostalgiją, nepasinaudoti šia proga atrodo kvaila. Su pokemonais – serialais, žaidimais, žaislais – užaugo visas pasaulis. Tuos padarėlius, pokemonų turnyrų taisykles ir pagrindinę serialo dainą žinojo ir tebežino kiekvienas vaikas. Lietuvoje irgi. Tai, kad „Detektyvas Pikačiu“ pasirodo tik dabar, yra turbūt keisčiau, jei filmas išvis nebūtų pasirodęs.

Visai tikėtina, kad pagrindinę įtaką čia padarė laukimas. Tokių kūrėjų ir tokio filmo, kuris pagrįstų pokemonų populiarumą ir originalumą. Ir, leiskite pasakyti, filmas su pokemonų turnyrais, įspūdingomis veiksmo scenomis ir kalbančiu Pikačiu (su kepure) yra filmas, kurio palaukti buvo išties verta.

Susilaikymas nuo beprasmiškų pokemonų kovų yra stiprioji filmo pusė. Galbūt dėl to filme veiksmo scenos yra išties nuostabios. Jų yra vos kelios (gal keturios), tačiau režisierius Robas Lettermanas sugeba meistriškai kelti įtampą ir ją paleisti reikiamais momentais. …


Pilną rezenciją rasite paspaudę čia.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!