Autorius: Patarejas

Will’as Wright’as palieka EA, taip uždėdamas savotišką “grietinėlės viršūnę”, ant du pasataruosius metus neigiamus finansinius rezultatus rodžiusos, buvusios industrijos lyderės pyrago. Pastaraisiais metais nuolat ujama ir netgi keikiama kompanija prarado ne tik dalį žaidėjų pasitikėjimo ir pagarbos, bet ir pirmąją vietą galingiausių industrijos žaidėjų sąrašuose, užleisdama viršūnę Activision-Blizzard konglomeratui.

Video žaidimų genijus ir superžvaigždė Will’as Wright’as yra visų profesionalų itin gerbiama figūra, atsakinga už visų laikų perkamiausią “The Sims” seriją, charizmatiškąjį “Sim City” ir kontraversišką “Spore”. Atrodo, kad Will’as neatlaikė “korporatyvininkų” spaudimo, kurie matyt negalėjo susitaikyti su kūrėjo terminais ir gan komerciškai lengvabūdišku požiūriu. O gal paprasčiausiai Will’as susikrovė gėrą kapitalą, išpildė darbo sutartį ir savo dėmesį sutelks ten, kur jis galės ekperimentuoti ir džiaugtis tokia savotiška “pensija”. Pvz pereidamas/grįždamas į Stupid Fun Club.

Mano asmenine nuomone, paskutiniuose projektuose, kurių frontmenu buvo skelbiamas Will’as Wright’as, didžia dalimi trūko to genijaus prisilietimo. Tarsi tas genijus būtų ribojamas ar išsikvėpęs. Kitas klausimas, ar galime Will’ą Wright’ą vadinti genijumi? Na į visų laikų geriausių žaidimų kūrėjų TOP 10 jis tikriausiai patektų, bet ar vertas atsisėsti dievo dešinėje? To Will’as, mano nuomone, dar neįrodė.

ŽPat.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!