Kol mes miegojome, paryčiais Lietuvos laiku, į E3 konferencijos sceną žengė Bethesda atstovai. Turint omeny praėjusių metų nesėkmes, komanda galėjo būti arba visiškai nušvilpta arba išties nustebinti ir atstatyti savo reputaciją ant kojų. Video transliacijoje žemiau galite peržiūrėti visą pusantros valandos trukmės Bethesda E3 2019 pristatymą, o mes jums paruošėme trumpą apžvalgą apie tai, kas svarbiausio įvyko scenoje.FALLOUT 76

Bemaž pačioje pristatymo pradžioje į sceną užlipo Todd Howard ir pasitiko publiką savo tradiciniais juokeliais apie praėjusių metų nesėkmes. Jam paminėjus “Fallout 76” pavadinimą, salėje buvo galima išgirsti išties dvejopų reakcijų, o nemaža dalis interneto bendruomenės iki šiol teigia, jog pozityvūs šūksniai buvo “nupirkta auditorija”. Kaip bebūtų, nemažai žiūrovų liko patenkinti faktu, jog Bethesda vadovas galiausiai atvirai prisiėme atsakomybė už žaidimo problemas.

Į konferencijos ekranus sugrįžus “Fallout 76” vinjetei, žaidimo kūrėjai pristatė naują žaidimo DLC “Wastelanders” , kuris bus nemokamas jau įsigyjusiems originalųjį žaidimą. Norite tikėkite, norite – ne, tačiau į “Fallout 76” pagaliau atvyksta NPC žaidėjai! Šaunuoliai, Bethesda, didžiausią savo produkcijos nesėkmę sutaisysite paversdami ją kuo panašesne į kadaise tikrai šaunius Fallout serijos žaidimus.

Nepaisant to, kad jau norime verkti vien tai rašydami, “Fallout 76” pristatė ir Battle Royal žaidimo modulį. Ši idėja bus paremta istorija apie ieškomą naują Slėptuvės Prižiūrėtoją (Vault Overseer), kurio poziciją kiekvienam žaidėjui teks išsikovoti mūšio metu. Jei vis tik susidomėjote – tik E3 konferencijos savaitę “Fallout 76” yra nemokamas norintiems jį išbandyti. Na, o mes galime pasakyti tik štai ką:


GHOSTWIRE: TOKYO

“Resident Evil” kūrėjas Shinji Mikami pristatė naują “Tango Gameworks” studijos projektą – action adventure žanro žaidimą “Ghostwire: Tokyo”. Daugiau apie žaidimą papasakojo jo kūrėja Ikumi Nakamura, dėl savo mielo susijaudinimo scenoje vos per kelias valandas spėjusi pavirsti visiška interneto sensacija. Žaidimas žada dar nematytą siaubo istoriją apie Tokyo mieste dinginėjančius žmones ir už to tūnančią paslaptį. Nežinia, kaip jūs, bet mes pirmiausiai įtariame Thanos’ą.


THE ELDER SCROLLS: ONLINE ir tonos, tonos mobiliųjų žaidimų

Drakonai, drakonai, drakonai. Vienas iš žaidimo kūrėjų pristatė jau savaitę egzistuojantį žaidimo atnaujinimą (įdomus sprendimas, turime pripažinti) bei klaikiai ilgą ir nepadoriai stipriai “Game of Thrones” seriją primenantį filmuką, kurio esmė paaiškėjo tik jį pakomentavus žaidimo kūrėjui: į ESO atkeliauja keli nauji DLC. Valio?

Iš karto po ESO, kitas studijos veidas – nervingai besijuokianti Kira Schlitt – pristatė mobilųjį žaidimą, sukurtą pagal 90-ųjų seriją “Commander Keen”. Žaidimas bus nemokamas visoms mobiliosioms platformoms. Kalbant apie mobiliuosius, dar renginio pradžioje į sceną išėjo mobiliojo žaidimo “The Elder Scrolls: Blades” kūrėjai ir prapliūpo pasakoti apie žaidimo atnaujinimus bei išleidimą “Twitch” platformoje. Ar mes tikrai kalbame apie mobiliuosius žaidimus E3 konferencijoje?

RAGE 2

Spalvingasis post-apocalyptic shooter žanro žaidimas “Rage 2” netrukus bus papuoštas didžiuliu žaidimo papildymu – “Rise of the ghosts”. Be naujų misijų, ginklų bei automobilių į žaidimą atkeliauja “mech suits” – mechaniniai kostiumai, savotiškai primenantys “power armor” iš Fallout žaidimų serijos. Papildymo išleidimo data dar nepaskelbta.


WOLFENSTEIN: YOUNGBLOOD

Pristatydami savo žaidimą, kaip “nacių žudimo simuliaciją”, kūrėjai daug fanų nepraranda. Jau ne kartą aptartame “Wolfenstein: Youngblood” pristatę co-op funkciją bei nukėlę žaidimą į 80-sius, kūrėjai pažadėjo jo išleidimą jau liepos 26 d. ant Xbox One, PS4, PC bei Nintendo Switch platformų.


Iki šiol geriausiai žinomi dėl “Dishonored” žaidimų serijos, Arkane studijos kūrėjai pristatė šį bei tą naujo ir inovatyvaus: first-person pobūdžio žaidimą “Deathloop”, pasakojantį apie du samdomus žudikus, įsivėlusius į “amžinąją kančią”. Panašu, kad mūsų laukia mirtį nugalinčių herojų istorija su dar niekur nepatirtais žaidimo elementais bei unikalia atmosfera:


DOOM ETERNAL

Na ir pagaliau pasigirdo naujienos apie bene vienintelį išties lauktą konferencijos žaidimą – “Doom Eternal”. Parodę įtikinamai brutalų video anonsą, scenoje pasirodę žaidimo kūrėjai pranešė jo pasirodymo datą – lapkričio 22 d. Netrukus buvo pristatytas ir gameplay video pavyzdys, multiplayer modulis, bei kolekcinė žaidimo versija, kurią įsigyjus gausite žaidime egzistuojančio šalmo repliką. Tikėkimės, šįkart jiems medžiagos maišams nepritrūks.


Nepraleiskite geekiškiausių naujienų ir E3 konferencijos pranešimų – sekite GeekPropaganda Facebook’e!

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!