Autorius: Mangirdas

Ben Brode – tai žmogus, kurio dėka „Hearthstone“ žaidimas tapo tokiu sėkmingu ir populiariu. Ben Brode karjera „Blizzard“ kompanijoje prasidėjo 2003 metais. Tuomet jis dirbo picų išvežiotoju ir dažnai aplankydavo „Blizzard“ ofisą savo darbo metu. Taip jis susipažino su kompanijos darbuotojais ir buvo priimtas į „Warcraft 3“ žaidimo testuotojų komandą, o metams bėgant išmoko ir žaidimo dizaino paslapčių. Ben Brode buvo vienas iš orginaliojo „Hearthstone“ dizainerių, o vėliau tapo ir šio žaidimo dizaino vadovu. Vis tik po 15 metų praleistų „Blizzard“ kompanijoje, Ben Brode paskelbė, kad palieka savo darbą.

Šis netikėtas pranešimas savaitgalį atsirado „Battle.net“ forumuose, kuriuose Ben Brode pasidžiaugė savo komandos pasiekimais ir atsisveikino su žaidimo bendruomene.

„Žmonės man pasakojo, kad „Hearthstone“ suartino jų šeimas, padėjo susirasti artimų draugų“, – „Battle.net“ forumo temoje rašė Ben Brode. – „Kiti man kartojo, kad „Hearthstone“ juos įkvėpė tapti žaidimų kūrėjais. Būti dalimi to, kas paliečia tiek daug žmonių yra neįtikėtinas jausmas“.

Toje pačioje forumo temoje Ben Brode taip pat prasitarė ką ketina veikti toliau. Jis teigė, kad kartu su keletu bendraminčių ruošiasi įkurti naują kompaniją, kuri taip pat kurs žaidimus. Kol kas daugiau detalių apie Ben Brode ateitį nėra žinoma.

Praėjus vos dienai, po Ben Brode pranešimo apie savo pasitraukimą iš „Hearthstone“ komandos paskelbė ir žaidimo prodiuseris Hamilton Chu. Aplinkybės labai panašios – Hamilton Chu taip pat paskelbė, kad palieka ilgametę savo darbovietę ir ketina dirbti su naujai kuriama kompanija. Kol kas nėra aišku ar abu „Hearthstone“ komandos nariai išėjo dirbti kartu.

Na, o mes prisidedame prie visos „Blizzard“ bendruomenės reiškiamo liūdesio bei linkime Benui ir Hamiltonui sėkmės naujuose jų projektuose.