Autorius: Artojas

Pastaruoju metu kur kas daugiau žaidimų sužaidžiu iš sportinio, profesinio ar pažintinio intereso, nei savo malonumui. Paprastai tai suvoki tada, kai joks žaidimas nebesuteikia absoliučios satisfakcijos… Eee… Kitais žodžiais tariant, penktadienį antrą nakties jau miegi, o ne kažką kali.

Kas kartą kai užeina toks etapas, darau pertrauką. Susirandu kokį seną gerą niekutį ir minkau jį grynai savo malonumui, bandau pasiekti kažkada iškeltus, senai pamirštus ir niekada nepasiektus tikslus. Galų gale naujai pažvelgiu į klasiką. Anas savaitgalis buvo lygiai toks, tad ketinau prisiminti vieną seną rusišką RTS/Wargame kai po ranka pasimaišė Starcraft. Jo neturėjau savo kolekcijoje, tad pasitaikius progai (ir nuolaidai) nusipirkau. Kartu su Broodwars. Nes Starcraft 2 jau ne už kalnų. Šiandien pasirodė signalai, kad jei Blizzard nenorės jo išleisti šiemet, tai padaryti juos privers akcininkai ir Bobis :). Hehehe.

Žodžiu dabar pats tinkamiausias laikas neskubant pereiti Starcraft ir pasimėgauti jo siužetine linija.

Tada ir užsiroviau ant naujojo Battle.net. Buvau ir pamiršęs, kad Blizzard jį perdarinėja, nors apie tai kažkur jau rašiau. Kas tas Battle.net. Absoliutus niekalas, kurį anksčiau ar vėliau privalės turėti visi žaidimų kūrėjai ir/arba leidėjai. Tai vieta, kur žaidėjas susikuria savo paskyrą ir saugo savo žaidimus. Kol kas tik tiek. Vyksta ten prekyba, bet Lietuvos ji neliečia. Kaip supratom, prekių į Lietuvą jie nesiųs, tad jei ir įmanoma ką pirkti, tai nebent skaitmeniniu formatu. Kaip žinia, žaidimų Blizzard turi vos kelis, tad jie sudaro labai mažą parduotuvės, kurioje šimtai kitų prekių dalį.


Starcraft + BW gautas, tad mano Blizz kolekcija pilna. Turiu ir originalųjį Diablo, bet jis man rodos neturėjo serial key apsaugos ir greičiausiai todėl nėra čia registruojamas.

Savo paskyroje kol kas galima tik užregistruoti turimus Blizzard žaidimus ir… viskas. Mane nudžiugino ir tai. Visų pirma, žaidimo registracijos metu, manęs paklausdavo kokia kalba noriu registruoti žaidimą. Galėjau pakeisti savo turimų žaidimų kalbą į pageidaujamą iš pateikto sąrašo. Kaip bebūtų keista, yra ir šiais laikais angliškai nekalbančių žaidėjų. Yra ir tokių, kurie taupydami pirko RU klientus. Dabar viską galima sudėlioti taip kaip pačiam patinka ir… Bet kada, bet kur parsisiųsti to žaidimo įdiegimo bylas.


Geltonai užtušuotas jūsų serial key. Du mygtukai. Download PC, Download Mac. Ko dar?

Aišku, kai turi serijinį raktą, gali pasinaudoti ir kitais, mažiau legaliais būdais, bet mane labai džiugina ir legali alternatyva. Tokiu štai būdu, Blizzard man gražino ir Diablo II. Tai vienas pirmųjų žaidimų mano kolekcijoje, kuris tiek dulkių pririnko todėl, kad žaidimo diskai susibraižė ir jų panaudoti nebegalėjau. Laikiau tik šiaip sau. Kad dulkes rinktų.


Štai jie. Visko matę ir daug ką ištvėrę, bet galų gale nusibaigę DII diskai. Suryjo kaip minimum dvi vasaras. Dabar dulkėti, pirštu dar raižiau ant jų VSOP… Nes tikrai, Very Superior, and Old, and Pale. Keista, bet po procedūras pirštas paliko visiškai juodas.

Taigi. Jei turit senų Blizzard žaidimų, nepatingėkit jų suregistruot. Maža kur leisit laiką ir užsimanysit pakalt Diablo II. Dabar tai padaryti bus labai paprasta :).

Šį kartą dalį kurioje svajoju apie tai, į kokį didingą daiktą galėtų užaugti Battle.net praleisiu. Pirma tegu pagamina Diablo III.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!