asaulyje, o taip pat ir Lietuvoje, jau pasirodė pirmieji Batman Who Laughs komikso numeriai, kuriuose galite pratęsti arba susipažinti su šiuo itin ypatingu DC visatos super-villain'u. Iš tiesų, kas gali būti baisiau, už džiokerizuotą batmaną?

Pasaulyje, o taip pat ir Lietuvoje, jau pasirodė pirmieji Batman Who Laughs komikso numeriai, kuriuose galite pratęsti arba susipažinti su šiuo itin ypatingu DC visatos super-villain’u. Iš tiesų, kas gali būti baisiau, už džiokerizuotą batmaną?

Kilęs iš Dark Multi-universe , šis tamsos riterių lyderis siekia visą Multi-universą paskandinti tamsoje, taip, žinoma, patapdamas Teisingumo Lygos priešininku.

Su personažu taip pat galite susipažinti skaitydami Dark Knights: Metal seriją arba tiesiog pasičiupdami vieną iš (būsimų) šešių Batman Who Laughs komikso serijų artimiausioje komiksų parduotuvėje.

The creative dream team of Scott Snyder and Greg Capullo reunite for a wild ride across the newly discovered Dark Multiverse that will change the face of the DCU for years to come. Strap yourself in…this one rocks! – DC COMICS

Lietuvoje šį leidinį galite įsigyti Geekshop.lt parduotuvėje.
—> https://geekshop.lt/products/batman-who-laughs-1 <—

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!