Apie tai, kokia beprotiška, beviltiška ir besąlygiška gali būti meilė, bei kaip Arkham'o ligoninės psichiatrė tapo viena populiariausių šių dienų komiksų niekšelių, skaitykite pilname "Mad Love" leidime.

The Batman Adventures: Mad Love – taip vadinasi grafinė novelė, apjungianti tris svarbius Batman’o epizodus: “Batman The Animated Series”, kurių tęstinume užgimė mūsų aptariama istorija, “Mad Love” istoriją, kaip atskirą leidinį ir “The New Batman Adventures”, kaip seriją, kurioje ši istorija išsišakojo video formatu.

Ši kritikų liaupsių sulaukusi istorija pasakoja apie Harley Quinn – daugeliui komiksų ir kino gerbėjų puikiai pažįstamą personažą bei jos priešistorę. Pats personažas pirmą kartą pasirodė “Batman The Animated Series” filmuke, serijoje pavadinimu “Joker’s Favor” – čia mes pirmą kartą pamatėme žavingąją Joker’io pakalikę, tačiau tuo metu dar nė neįtarėme, kokia tamsi yra jos istorija.

Apie tai, kokia beprotiška, beviltiška ir besąlygiška gali būti meilė, bei kaip Arkham’o ligoninės psichiatrė tapo viena populiariausių šių dienų komiksų niekšelių, skaitykite pilname “Mad Love” leidime:

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!