Autorius: Mangirdas

GameOn“ ir „Challengermode“ skelbia apie savo partnerystę ir pristato Baltijos Esporto Lygą, kuri sujungs Baltijos šalių žaidėjus ir didžiausias Europos esporto lygas.

Žaidimų kultūros konventas „GameOn“ ir automatizuota turnyrų platforma „Challengermode“ šiandien paskelbė apie savo partnerystę ir ketina sukurti naują Baltijos Esporto Lygą (BEL) trims didžiausios elektroninio sporto disciplinoms – „Counter Strike: Global Offensive“, „Playerunknown‘s Battlegrounds“ bei „League of Legends“.

Iki šiol, Baltijos šalių esporte buvo jaučiamas stabilumo ir organizuotumo trūkumas. Gausybė įvairių regioninių turnyrų ir lygų neturi reikalingos sportinės struktūros, o talentingiausi Baltijos regiono esporto žaidėjai neturėjo galimybės pasiekti didesnių Europos šalių lygį. Būtent todėl „GameOn“ ir Challengermode“ nusprendė sukurti naują lygą, kuri būtų susieta su likusiu esporto pasauliu.

Baltijos Esporto Lyga išsiskiria ne tik atvirumu visiems siekiantiems esportininko karjeros, tačiau ir aiškiai apibrėžta lygos struktūra, kuri turi aiškų kelią į didesnius Europos turnyrus. Lygos komandos galės varžytis į atskiras divizijas suskirtytoje platformoje. Aukščiausios divizijos komandos varžysis Baltijos Esporto Lygoje, kurios žaidimai bus transliuojami gyvai, o finalinės kovos įvyks specialaus renginio metu, kurį organizuos „GameOn“.

Pirmas žingnis į profesionalo karjerą

Kaip prieš mėnesį skelbė „League of Legends“ žaidimo kūrėjai ir leidėjai „Riot Games“, Baltijos Esporto Lyga taps Europos regiono lygų infrastruktūros dalimi ir vieninteliu keliu komandoms siekiančioms patekti į „European Masters“.  Pirmasis „League of Legends“ disciplinos Baltijos Esporto Lygos finalas numatomas jau rugsėjo pradžioje.

Taip pat, panašios galimybės netrukus bus paskelbtos ir „Counter Strike: Global Offensive“ bei „Playerunknown‘s Battlegrounds“ disciplinų komandoms. Išankstinės kvalifikacijos į Baltijos Esporto Lygą jau vyksta, o registracijos formą žaidėjai gali rasti „Challengermode“ platformoje.

Žingsnis pirmyn

Pasak „GameOn“ komandos vadovo Rido Bušmano, stabilios ir ilgalaikės lygos sukūrimas yra naturalus žingsnis pirmyn siekiant dar labiau skatinti esporto vystimąsi Baltijos šalių regione.

„Džiaugiamės galėdami tapti „Challengermode“ partneriais kuriant pirmąją atvirą ir struktūruotą lygą komandoms savo regione. Per eilę metų mūsų komanda organizavo galybę nepriklausomų turnyrų, tad sukaupta patirtimi norime pasidalinti su visais žaidėjais ir pasiūlyti jiems aiškų kelią į didžiausias Europos esporto lygas.“ –  pasakojo Ridas Bušmanas.

„GameOn“ komandos vadovas tikisi, kad Baltijos Esporto Lyga taps nauju regiono standartu ir padės esporto talentams siekti savo svajonių tapti geriausias žaidėjais pasaulyje.