Neseniai įvykusiame interviu "Avengers: Endgame" režisierius Joe Russo pasakojo apie pastarojo filmo sėkmę bei atsakė į keletą gerbėjų klausimų.

Neseniai įvykusiame interviu “Avengers: Endgame” režisierius Joe Russo pasakojo apie pastarojo filmo sėkmę bei atsakė į keletą gerbėjų klausimų. Vienas iš dažniausiai pasitaikiusių klausimų siekė sužinoti, kokį gi DC filmą šis kūrėjas norėtų režisuoti. Būdamas ilgamečiu komiksų fanu, Russo ilgai nedvejojo:

“Būdamas vaiku nuolatos kolekcionuodavau Batmaną. Tai buvo vienas iš daugelio, tačiau stipriausiai kolekcionuojamas DC personažas mano namuose. Todėl rinkčiausi režisuoti Batmaną.”

Žinoma, dabar Batman’o frančizė yra Matt Reeves rankose, kuris jau kurį laiką dirba prie filmo apie tamsos riterį. Kol kas nėra aišku, koks tai bus filmas, kas jame vaidins ar kada jį pamatysime, tačiau sklinda gandai, jog jame bus pasakojama istorija apie Batman’o pradžią (ne visai taip, kaip “Batman: Begins” – naujojo filmo veiksmas turėtų vykti praėjus šiek tiek laiko po minėtojo leidimo įvykių). Nepanašu, kad Holivudo padangėje būtų poreikis naujam Batman’o režisieriui, tačiau niekada negali žinoti – po to, kai Russo sukurti Avengeriai sumušė visus įmanomus rekordus finansų fronte, jis gali tapti tikru galiūnu super herojų kino pasaulyje.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!