"Avengers" kūrėjai Anthony ir Joe Russo kuria naujas animacines serijas, paremtas "Magic The Gathering" žaidimo istorija.

“Netflix” savo pirmadienio rytą pradėjo geekiškomis naujienomis: broliai Russo (Anthony ir Joe Russo), kurie režisavo “Avengers: Infinity War” ir “Avengers: Endgame”, kuria naujas animacines serijas, paremtas “Magic The Gathering” žaidimo istorija.

Serialo pasirodymo data dar nepaskelbta, tačiau jo sėkme neabejoja beveik niekas: jau 26-rius metus populiarumo neprarandantis fantastinio pasaulio žaidimas fanų atranda net tolimiausiame pasaulio kampelyje, o viena iš MTG novelių gegužę netgi pasiekė New York Times geriausiai parduodamų knygų dešimtuką.

“Mes norime ne tik papasakoti įtraukiančią “Magic The Gathering” istoriją, bet taipo pat ir pakelti animacinių serialų kartelę. Naujosios MTG serijos bus įtampos kupino trilerio, siaubo ir dramos žanrų mišinys su kaip niekad kokybiškais ir gilaus charakterio personažais, kurių dar nematė jokia animacinę serija” – kalbėjo serialo kūrėjai.

20th Century Fox kartą jau bandė pritaikyti “Magic The Gathering” istoriją filmo kūrime kartu su vienu iš “Game of Thrones” kūrėju Bryan Cogman, tačiau nuo 2014 m. apie šią produkciją jokių naujienų neteko girdėti.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!