Jau kurį laiką ore sklandė sunkiai įtikima informacija, jog “Avengers: Endgame” sugrįžta į kino sales pasipuošęs keliomis papildomomis minutėmis end-credit scenų. Kodėl filmo leidėjai priėmė tokį sprendimą, rodos, akivaizdu: “Endgame” pritrūko vos 36 milijonų dolerių, kad pralenktų “Avatar” ir sumuštų visų laikų daugiausiai uždirbusio kino filmo rekordą.

Tačiau ar 8-ios minutės papildomo turinio yra vertos pinigų už jau matyto kino filmo bilietą? Žiūrovų reakcijos buvo dvejopos.

Ką parodė papildomos minutės?

Kaip buvo galima nuspėti, vienas iš end-credit epizodų buvo skirtas Stan Lee. Šias scenas žiūrovai pasitiko itin šiltai ir palydėjo tik gražiausiais žodžiais. Taip pat buvo parodytos kelios minutės iš “Spider-Man: Far From Home” filmo, tačiau jos ovacijų nesulaukė, kadangi filmas šiaip ar taip pasirodo jau už kelių dienų. Galiausiai buvo parodyta “iškirpta” filmo scena su Hulk’u, kurią filmo režisieriai iki pakartotinės premjeros kaip reikiant reklamavo socialinėje medijoje. Ši scena tapo ir didžiausia sensacija ir didžiausiu nusivylimu – anot žiūrovų, ji nebuvo verta net patekimo į “nerodytų scenų” sąrašą filmo DVD leidime. Mačiusieji teigė, jog Hulk’as buvo prastos kokybės, tarytum sukurtas primityviausiomis kompiuterinėmis technologijomis ar išimtas iš redaguoti nebaigto filmo failo.

Taigi, ar verta, atsiradus galimybei, mokėti papildomus pinigus už jau matyto filmo siansą ir papildomas aštuonias minutes? Kaip bebūtų, juk ši pakartotinė premjera išties ir nėra apie papildomą turinį ar išskirtinę medžiagą. Tai – savotiškas filmo kūrėjų kreipimasis į ‘Avengers” serijos gerbėjus siekiant dar kartelį išjudinti bendruomeniškumo jausmą ir visiems kartu padėti “Avengers: Endgame” įsiamžinti istorijoje kaip finansiškai sėkmingiausiam kino filmui pasaulyje. Daugeliui “Marvel” fanų tokios priežasties visiškai pakanka, o jums?


Nepraleisk naujienų – sek GeekPropaganda facebook’e.

Patiko šis įrašas? Paremk mus Patreon platformoje!